Полтавщина успішно завершує підготовку до опалювального сезону в осінньо-зимовий період. Про це на засіданні громадської ради при облдержадміністрації повідомила заступник Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тетяна Семенова. Вона підкреслила, що цьогоріч граничний обсяг споживання для теплопостачальних підприємств області знижено на 30%.
Голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук наголосив: «Цього року взимку буде складно, але ми контролюємо ситуацію і готуємося до скорочення постачання газу. І готуємося ми не за рахунок мешканців міста, а за рахунок промислових підприємств. Керівники яких ідуть нам на зустріч, закуповують мазут для опалення та вживають інших заходів для того, щоб зберегти тепло у ваших домівках, – сказав керівник області. – Альтернативи газу не існує. Перехід на дрова може зекономити приблизно 5%. Тому ми шукаємо більш об’єктивні шляхи вирішення проблеми».
Щодо ситуації з вимушеними переселенцями, прозвітував начальник Центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України в Полтавській області Олександр Лихота. За його словами, нині в області на обліку перебуває 11 тисяч 837 осіб зі Сходу. Серед них є вагітні, діти-інваліди та дорослі з обмеженими можливостями. «Щоб забезпечити повноцінне існування переселенцям, – каже Олександр Лихота, – ми налагодили співпрацю з психологами-волонтерами, які допомагають переселенцям справитися з психологічними кризами. Спільно з Державною архітектурно-будівельною інспекцією та Департаментом житлово-комунального господарства проаналізували стан приміщень, наданих для тимчасово розміщених громадян, провели їхню інвентаризацію та паспортизацію». Окрім того, за його словами, наразі вирішується питання щодо розміщення громадян до опалювальних будівель на зимовий період.
Загалом, як поінформував директор Департаменту ЖКГ Полтавської облдержадміністрації Олександр Тонков, об`єкти комунальної сфери підготовлені на рівні 95%, школи – на 99,4%, лікарні – 98,4%. А от дитсадочки стовідсотково готові до роботи взимку.
«Ну, а там, де 100% ще немає, то справа лише у формальностях. Тут переважно оформляються необхідні документи і завершуються роботи, які загалом не впливають на початок опалювального сезону», – зауважив Олександр Тонков.
А щодо житлового фонду, то він готовий до зими на 95,2%: з 6 тис. 715 житлових будинків підготовлено 6 тис. 393.
Автор: Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Українська делегація прибула до США
Українська та американська делегації у суботу проведуть консультації
Подсчет посетителей
Чи є серед вашого персоналу недобросовісні працівники, що завдають шкоди бізнесу?
Білий дім: європейські військові не вплинуть на рішення Трампа щодо Гренландії
Польща схвалила рішення про передачу Україні до 9 винищувачів МіГ
До України прибув із візитом президент Чехії
Сибіга розповів про плани на Давос і контакти з американцями
"Недружній вчинок": глава МЗС Польщі висловився про притулок польського ексміністра в Угорщині
Трамп вважає, що у затягуванні війни винен Зеленський, а не Путін