Пт, 25 липня 2014

Сьогодні з Харкова до Нідерландів відправлять останні контейнери із загиблими в авіакатастрофі

Про це під час прес-конференції повідомив голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський. Він зазначив, що 24 липня з аеропорту Харкова двома літаками відправлено до Нідерландів 74 труни. Першим рейсом о 12:03 – 30 трун, другим рейсом о 13:46 – 44.

«Всього від початку робіт 22 липня відправлено 4 літаки зі 114 трунами. Нині у Харківському аеропорті перебуває один борт, готовий для транспортування контейнерів. Я сподіваюся, що 25 липня з Харкова до Нідерландів вилетять останні борти з трунами», – сказав Сергій Бочковський.

Він зазначив, що українська сторона створила всі необхідні умови, щоб роботи з відправки тіл загиблих в авіакатастрофі були виконані відповідно до всіх міжнародних норм і в найкоротші терміни.

Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата