Сьогодні, 24 липня, в Національному транспортному університеті відбувся Загальнонаціональний форум з безпеки дорожнього руху.
Відкриваючи цей захід, ректор київського вишу Микола Дмитриченко зауважив, що питання проблемності людского життя в неспокійні для України часи стають першочерговими завданнями для всіх нас. Тому проведення форуму і створення по його завершенні концепції удосконалення державної системи управління безпеки дорожнього руху стають найважливішим завданням усіх його учасників.
Як повідомив перший заступник начальника департаменту ДАІ МВС України, голова оргкомітету Сергій Будник, наша держава, на жаль, за рівнем смертності на дорогах посідає восьме місце. В останні роки на дорогах України щорічно стаються десятки тисяч автомобільних аварій та катастроф. На автомобільному транспорті лише за рік стається близько 40 тисяч дорожньо-транспортних пригод, гине понад 6000 осіб, травмується більш як 42 тисяч осіб. І це найгіршій показник серед держав Європи. Мета Загальнонаціонального форуму з безпеки дорожнього руху – зробити все можливе, щоб зменшити загибель людей під колесами автомобілей.
Під час зібрання порушувалися такі важливі питання, як удосконалення законодавства у сфері дорожнього руху та медичного забезпечення, створення автоматизованої системи фіксації порушень правил дорожнього руху, єдиної бази медичних комісій із допуску кандидатів у водії та водіїв до керування автотранспортом, а також проведення перепідготовки водіїв корпоративних автопарків.
По завершенні форуму його учасники підбили підсумки та затвердили Резолюцію щодо безпеки дорожнього руху в Україні.
Автор: Сергій ДУБРОВІН
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Орбан похизувався запрошенням від Трампа увійти до його Ради миру
ЗМІ: Трамп хоче по $1 млрд від постійних членів його Ради миру, де останнє слово буде за ним
Українська делегація прибула до США
Українська та американська делегації у суботу проведуть консультації
Подсчет посетителей
Чи є серед вашого персоналу недобросовісні працівники, що завдають шкоди бізнесу?
Білий дім: європейські військові не вплинуть на рішення Трампа щодо Гренландії
Польща схвалила рішення про передачу Україні до 9 винищувачів МіГ
До України прибув із візитом президент Чехії
Сибіга розповів про плани на Давос і контакти з американцями