У Військово-медичний клінічний центр Північного регіону в Харкові для поранених військовослужбовців уже надійшло близько 3 тис. листів і малюнків від дітей з різних регіонів країни. За інформацією регіонального медіа-центру Міністерства оборони України в місті Харкові, найбільше листів надіслали діти Харківщини.
Від вихованців Солоницівського навчально-виховного комплексу «Перлина», розташованого в прикордонному з Росією районі, військові отримали близько 200 малюнків, на зворотному боці яких хлопці залишили їм побажання якнайшвидшого одужання. Окрім того, вихованці «Перлини» планують виступити в медустанові з концертом.
«Зауважу, що малюнки або листи від дітей діють краще за будь-які ліки. Адже побажання від хлопчиків або дівчаток завжди йдуть від серця, а тому несуть тільки позитивну енергію», – зазначив начальник військово-медичного клінічного центру Віктор Поліщук.
Автор: Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Орбан похизувався запрошенням від Трампа увійти до його Ради миру
ЗМІ: Трамп хоче по $1 млрд від постійних членів його Ради миру, де останнє слово буде за ним
Українська делегація прибула до США
Українська та американська делегації у суботу проведуть консультації
Подсчет посетителей
Чи є серед вашого персоналу недобросовісні працівники, що завдають шкоди бізнесу?
Білий дім: європейські військові не вплинуть на рішення Трампа щодо Гренландії
Польща схвалила рішення про передачу Україні до 9 винищувачів МіГ
До України прибув із візитом президент Чехії
Сибіга розповів про плани на Давос і контакти з американцями