Про це Голова парламенту, в. о. Президента України Олександр Турчинов заявив сьогодні. 20 травня, під час зустрічі з головою місії Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ зі спостереження за достроковими виборами Президента України Таною де Зулуета.
Коментуючи підготовку до волевиявлення громадян 25 травня, Олександр Турчинов звернув увагу на ситуацію в деяких районах Луганської і Донецької областей, де терористи намагаються захоплювати виборчі комісії, шантажувати громадян і робити все для того, щоб не дати можливості провести прозорі та чесні вибори. Втім, на його думку, ці локальні провокації не вплинуть на загальний результат виборів по країні. Голова Верховної Ради зазначив, що Центральна виборча комісія робить усе можливе, аби жителі окупованої Автономної Республіки Крим могли проголосувати на материковій частині України – в Херсонській області чи інших регіонах.
За словами Олександра Турчинова, з проведенням президентських виборів 25 травня завершиться процес «повного формування системи влади в нашій країні».
У свою чергу Тана де Зулуета зауважила, що нинішня місія Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ – найбільша за всю історію українських виборів, оскільки в країні вже працює 100 довгострокових і 900 короткотермінових спостерігачів. За її словами, в день виборів до місії приєднається ще близько 200 європейських парламентаріїв.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Орбан похизувався запрошенням від Трампа увійти до його Ради миру
ЗМІ: Трамп хоче по $1 млрд від постійних членів його Ради миру, де останнє слово буде за ним
Українська делегація прибула до США
Українська та американська делегації у суботу проведуть консультації
Подсчет посетителей
Чи є серед вашого персоналу недобросовісні працівники, що завдають шкоди бізнесу?
Білий дім: європейські військові не вплинуть на рішення Трампа щодо Гренландії
Польща схвалила рішення про передачу Україні до 9 винищувачів МіГ
До України прибув із візитом президент Чехії
Сибіга розповів про плани на Давос і контакти з американцями