Ср, 25 вересня 2019

Зеленський каже, що його розмова з Трампом "приватна і конфіденційна"

Президент України Володимир Зеленський заявив американським журналістам, що його розмова із Дональдом Трампом є "приватною і конфіденційною".

Президент України Володимир Зеленський заявив американським журналістам, що його розмова із Дональдом Трампом є "приватною і конфіденційною".

Як пише "Європейська правда", про це він сказав CNN.

Телеканал зазначає, що Зеленський не став відповідати, чи пов’язує він затримку військової допомоги США Україні з вимогою розслідування щодо колишнього віцепрезидента Джо Байдена.

[L]

Натомість він сказав, що його розмови з президентом Дональдом Трампом є "приватними і конфіденційними".

Коли його запитали, чи хоче він, щоб була оприлюднена стенограма дзвінка, Зеленський відповів: "Подивимося".

Трамп у вівторок заявив, що дозволив опублікувати невідредаговану повну стенограму його липневої телефонної розмови з Володимиром Зеленським.

Він також сказав, що Державний секретар США Майк Помпео отримав дозвіл від уряду України на оприлюднення стенограми телефонного дзвінка.

Президенти України і США повинні зустрітися в Нью-Йорку 25 вересня на полях Генеральної асамблеї ООН.

[L]

Зустріч відбудеться на тлі ініціації демократами процедури імпічменту Трампа через його дзвінок Зеленському.

Минулого тижня пресі стало відомо про розслідування, яке ведеться за скаргою неназваного держслужбовця проти Дональда Трампа: президента підозрюють у просуванні власних політичних інтересів під час телефонної розмови з Володимиром Зеленським.

ЗМІ стверджують, що Трамп нібито вимагав від українського колеги розпочати кримінальне розслідування проти свого головного конкурента на президентських виборах Джо Байдена або ж його сина Хантера. За припущеннями медіа, лідер США також міг шантажувати Зеленського.

Детальніше читайте у статті: "Американська розтяжка" Зеленського: що відбувається із Трампом та що має робити Україна".

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Кіпр розпочинає головувати у Раді ЄС Сьогодні, 01 січня

WSJ: спецслужби США не знайшли доказів "атаки" на резиденцію Путіна Сьогодні, 01 січня

ЗМІ: проєкт європейського винищувача нового покоління відклали на невизначений термін Вчора, Ср, 31 грудня 2025

Хорватія виділяє близько 14 млн євро на закупівлю зброї США для України Вчора, Ср, 31 грудня 2025

Президент: деякі документи для завершення війни будуть готові до підписання в січні Вчора, Ср, 31 грудня 2025

Зеленський про війська США в Україні як гарантію безпеки: "Ми це проговорюємо" Вт, 30 грудня 2025

Зеленський: було б бажано, щоб Трамп прилетів в Україну літаком Вт, 30 грудня 2025

Туск: мир в Україні на горизонті, йдеться про тижні Вт, 30 грудня 2025

Туск: в рамках гарантій безпеки США готові відправити в Україну військових Вт, 30 грудня 2025

Квартирный переезд в Киеве Вт, 30 грудня 2025