Опозиційна Демократична партія Італії ініціює голосування в парламенті про недовіру міністру внутрішніх справ Маттео Сальвіні.
Опозиційна Демократична партія Італії ініціює голосування в парламенті про недовіру міністру внутрішніх справ Маттео Сальвіні.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.
Демпартії озвучила своє рішення після того, як Сальвіні відмовився з'явитися в парламент, щоб відповісти на питання депутатів з приводу тверджень про те, що його партія могла отримувати фінансування від Росії.
[L]
Замість Сальвіні в середу перед депутатами виступав прем'єр-міністр Джузеппе Конте. Він сказав, що "повністю довіряє" своєму міністру внутрішніх справ і що немає ніяких доказів будь-яких порушень з боку Сальвіні.
Прем'єр також сказав, що Сальвіні не відповів на питання про поїздку його помічника Джанлуки Савойні в Росію, коли він, за даними ЗМІ, зустрівся з російськими чиновниками, щоб обговорити фінансування партії "Ліга".
Демократична партія визнала пояснення Конте недостатніми і сказала, що неприпустимо, щоб міністр відмовився бути присутнім особисто. Сенатор Андреа Маркуччі заявив, що Сальвіні "уникає своїх обов'язків" і тому необхідно проголосувати за недовіру.
Парламент навряд чи підтримає відставку Сальвіні, оскільки "Руху 5 зірок" доведеться голосувати проти свого партнера по коаліції, що фактично призведе до краху уряду.
Прокурори Мілана у понеділок вдень викликали на допит члена "Ліги", помічника Сальвіні Джанлуку Савойні, який торік зустрівся разом з двома іншими італійцями і трьома росіянами в одному з московських готелів, щоб нібито обговорити таємне фінансування для партії у близько $65 мільйонів.
Приводом для цього стало те, що минулого тижня американське видання Buzzfeed повідомило, що отримало аудіозапис московської зустрічі та опублікувало стенограму, у якій Савойні намагається домовитись з росіянами.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Кіпр розпочинає головувати у Раді ЄС
WSJ: спецслужби США не знайшли доказів "атаки" на резиденцію Путіна
ЗМІ: проєкт європейського винищувача нового покоління відклали на невизначений термін
Хорватія виділяє близько 14 млн євро на закупівлю зброї США для України
Президент: деякі документи для завершення війни будуть готові до підписання в січні
Зеленський про війська США в Україні як гарантію безпеки: "Ми це проговорюємо"
Зеленський: було б бажано, щоб Трамп прилетів в Україну літаком
Туск: мир в Україні на горизонті, йдеться про тижні
Туск: в рамках гарантій безпеки США готові відправити в Україну військових
Квартирный переезд в Киеве