Ср, 16 квітня 2014

У Кременчуці створено штаб оборони міста

Міський голова Олег Бабаєв разом із народним депутатом України Юрієм Шаповаловим провів нараду з керівниками силових структур міста та представниками громадськості міста, на якій обговорили складну політичну ситуацію, яка склалася останнім часом в Україні, особливо у східних областях.

Керівники правоохоронних органів і силових структур доповіли про стан справ у підпорядкованих їм відомствах. Заступник начальника  Кременчуцького міського відділу УМВС України у Полтавській області Денис Захарченко повідомив, що правоохоронці несуть службу в посиленому режимі,  міліція готова дати відсіч усім, хто намагатиметься силою захопити приміщення та зброю, яка є у них на озброєнні. Він повідомив: працівники міліції у таких випадках діятимуть відповідно до інструкції  і попереджають про те, що, коли виникне спроба захоплення збройного арсеналу, застосовуватимуть зброю на ураження. Працівники  Державтоінспекції також несуть службу в посиленому режимі, контролюють усі в’їзди до Кременчука. Створено постійний пост на мостовому переході через Дніпро. Наразі позаштатних ситуацій не виникало.

За словами начальника Кременчуцького міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Полтавській області Сергія Геращенка, працівники його підрозділу та техніка готові працювати в умовах надзвичайних ситуацій. Представники Служби безпеки України прозвітували про те, що теж готові до виникнення позаштатних ситуацій і діятимуть згідно з інструкціями.

Представники  місцевої самооборони та Майдану  запропонували створити  штаб, аби оперативно вирішувати проблемні ситуації, якщо такі в Кременчуці виникатимуть. До складу штабу ввійшли представники правоохоронних органів, силових структур, МНС і громадськості, очолив його особисто міський голова Олег Бабаєв. Він зазначив, що свідомо бере на себе відповідальність бути головуючим такого штабу, бо особисто несе відповідальність за долю міста, його нормальну життєдіяльність і спокій мешканців. Водночас Олег Бабаєв наголосив: попри те, що ситуація у країні напружена, головне завдання утримувати в місті спокій,  не створювати паніки й бути готовими до вирішення нештатних ситуацій. Необхідно запобігти виникненню в місті сепаратистських проявів, контролювати вокзали, щоб не було заїзду сил ззовні.

Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата