Чт, 11 липня 2019

В ЄС анонсували 25 млн євро на цифрову економіку і е-урядування України

У Європейській Комісії готують міжнародний проект допомоги Україні розміром 25 млн євро на розвиток цифрової економіки та електронного уряду.

У Європейській Комісії готують міжнародний проект допомоги Україні розміром 25 млн євро на розвиток цифрової економіки та електронного уряду.

Як повідомляє "Європейська правда" із посиланням на пресслужбу глави держави, про це йшлося на зустрічі представників комісії з радником президента України Михайлом Федоровим у середу в Києві.

За інформацією пресслужби, представники Єврокомісії повідомили про підготовку міжнародного проекту допомоги Україні обсягом 25 млн євро на розвиток цифрової економіки та електронного урядування, а також надали свої рекомендації до концепції "Держава у смартфоні".

[L]

"Ключові пропозиції стосувалися розвитку ідентифікації громадян, запровадження ефективної структури управління розвитком сфери та організації виконання поставлених амбітних завдань", - зазначили у глави держави.

За повідомленням, на зустрічі радник президента України представив європейським партнерам цифровий план дій. "Ми маємо дуже чіткі плани на рік та ключові показники ефективності до 2024 року", - повідомив Федоров.

З європейської сторони на зустрічі були присутні представники групи підтримки України в Єврокомісії Франко Пол, представництва ЄС в Україні Мартін Клауке та координатор сектора "Реформа державного управління" представництва ЄС в Україні Сергій Ладний.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Кіпр розпочинає головувати у Раді ЄС Сьогодні, 01 січня

WSJ: спецслужби США не знайшли доказів "атаки" на резиденцію Путіна Сьогодні, 01 січня

ЗМІ: проєкт європейського винищувача нового покоління відклали на невизначений термін Вчора, Ср, 31 грудня 2025

Хорватія виділяє близько 14 млн євро на закупівлю зброї США для України Вчора, Ср, 31 грудня 2025

Президент: деякі документи для завершення війни будуть готові до підписання в січні Вчора, Ср, 31 грудня 2025

Зеленський про війська США в Україні як гарантію безпеки: "Ми це проговорюємо" Вт, 30 грудня 2025

Зеленський: було б бажано, щоб Трамп прилетів в Україну літаком Вт, 30 грудня 2025

Туск: мир в Україні на горизонті, йдеться про тижні Вт, 30 грудня 2025

Туск: в рамках гарантій безпеки США готові відправити в Україну військових Вт, 30 грудня 2025

Квартирный переезд в Киеве Вт, 30 грудня 2025