Міністерство економіки Німеччини проти запровадження санкцій США проти проекту газопроводу "Північний потік-2"
Міністерство економіки Німеччини проти запровадження санкцій США проти проекту газопроводу "Північний потік-2"
Про це пише Reuters.
Прес-секретар мінекономіки Німеччини заявила, що в міністерстві взяли до уваги загрозу запровадженння санкцій щодо проекту газопроводу "Північний потік-2", додавши, що Берлін відкидає санкції, які мають екстериторіальний ефект.
Нагадуємо:
Міністр енергетики США Рік Перрі у вівторок анонсував прийняття законопроекту про санкції проти компаній-учасниць проекту "Північний потік-2" в "не надто віддаленому майбутньому".
Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі є впевненість у завершенні будівництва "Північного потоку - 2", незважаючи на можливі санкції США.
Українська правда
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Єврокомісія буде розслідувати ШІ-відео в TikTok із закликами до виходу Польщі з ЄС
Глава МЗС Чехії не вважає доречними заяви посла України щодо спікера Окамури
Сибіга став на захист посла України у конфлікті з чеським спікером
Кіпр розпочинає головувати у Раді ЄС
WSJ: спецслужби США не знайшли доказів "атаки" на резиденцію Путіна
ЗМІ: проєкт європейського винищувача нового покоління відклали на невизначений термін
Хорватія виділяє близько 14 млн євро на закупівлю зброї США для України
Президент: деякі документи для завершення війни будуть готові до підписання в січні
Зеленський про війська США в Україні як гарантію безпеки: "Ми це проговорюємо"
Зеленський: було б бажано, щоб Трамп прилетів в Україну літаком