Якщо на президентських виборах переміг би Володимир Зеленський, ми б отримали дрейф в бік парламентсько-президентської республіки.
Якщо на президентських виборах переміг би Володимир Зеленський, ми б отримали дрейф в бік парламентсько-президентської республіки. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів політолог Володимир Цибулько.
Розмірковуючи на тему, що принесе країні можливе президентство Порошенка, Тимошенко або Зеленського, наш співрозмовник зазначає наступне: «Якби не було б російської агресії, якби було зняте це питання, і Тимошенко, і Зеленський закрили б питання на Донбасі і в Криму фактичною умовою капітуляції Путіна».
На думку експерта, якщо на президентських виборах переміг би Петро Порошенко, Україна могла б розраховувати на пришвидшене зближення з ЄС і НАТО.
«Другий термін був би присвячений остаточному розв'язанню цієї проблеми - вступу в НАТО і ЄС», - вважає аналітик.
«За Тимошенко була б концентрація бюджету знову у Києві, у громад відібрали б кошти. Президент Тимошенко сконцентрувала б повноваження у стилі Януковича і фактично була б президентом - прем'єр-міністром водночас. А ось за Зеленського був би дрейф в бік парламентсько-президентської республіки», - додає Володимир Цибулько.
Більш детально - у спецпроекті «Вибори-2019: Три варіанти майбутнього».
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Axios: Зеленський наступного тижня може відвідати США або зустрінеться з Трампом в Давосі
Зеленський: документ про гарантії безпеки готовий до погодження з Трампом
Чехія і Словаччина відновлять консультації, заморожені через розбіжності щодо України
Як відстежувати ефективність ваших ставок як професійний гандикапер
Огляд 4-ї гри «Клівленд Кавальєрс» проти «Індіана Пейсерз»
Зеленський на Кіпрі попросив ЄС не висувати Україні "надмірних вимог" під час перемовин
"Про ядерну зброю не йдеться": Зеленський розповів про європейські гарантії Україні
Зеленський анонсував нові перемовини з представниками США: говоритимуть про території
Макрон: кілька тисяч військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню
Карні розповів про внесок Канади у гарантії безпеки для України