Голова Пентагону Джеймс Меттіс піде у відставку наприкінці лютого наступного року на тлі розбіжностей із Дональдом Трампом щодо його зовнішньополітичних рішень.

Голова Пентагону Джеймс Меттіс піде у відставку наприкінці лютого наступного року на тлі розбіжностей із Дональдом Трампом щодо його зовнішньополітичних рішень.
Про відставку свого міністра оборони Трамп повідомив у четвер у Twitter.
"Генерал Джеймс Меттіс з відзнакою піде на пенсію наприкінці лютого, після того, як протягом останніх двох років відслужив у моїй адміністрації на посту міністра оборони", - повідомив американський президент.
Трамп зазначив, що за час служби Меттіса було досягнуто величезного прогресу, "особливо щодо придбання нової бойової техніки".
"Генерал Меттіс був для мене величезною підтримкою у забезпеченні виплат союзниками та іншими країнами своєї частки військових зобов'язань", - заявив також Трамп.
За словами президента США, кандидатура нового міністра оборони буде представлена у найближчий час.
Меттіс у своїй заяві про відставку Дональду Трампу зазначив, що той заслужив міністра, чиї погляди краще збігаються з його власними, повідомляє видання The Hill.
Новина про майбутню відставку Меттіса надійшла після того, як Білий дім оголосив про виведення військ з Сирії та з’явились повідомлення про аналогічні кроки щодо Афганістану. Обидва рішення посадові особи Пентагону та Держдепартаменту США зустріли з опозицією.
У заяві про відставку Меттіс висловив стурбованість тим, як Трамп ставився до союзників у НАТО, а також до своїх суперників, таких як Китай і Росія.
"Оскільки у вас є право мати міністра оборони, чиї погляди краще збігаються з вашими поглядами з цих та інших питань, я вважаю правильним піти зі своєї посади", - написав Меттіс.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЗМІ: у Північній Європі відкинули заяви Трампа про те, що РФ та Китай діють біля Гренландії
ЗМІ: Британія може відправити війська до Гренландії, щоб заспокоїти Трампа
Зеленський не проти, щоб Європа напряму розмовляла з Росією
Латвія запропонує скликати позачергове засідання Радбезу ООН через удар РФ по Україні
Новий глава МЗС Чехії прибув до України – через атаку РФ його потяг затримався
У Брюсселі 9 січня обговорюють подальші дії з надання Україні позики ЄС на 90 млрд євро
Глава МЗС Литви про другий "Орєшнік" РФ: це плювок на всі миротворчі зусилля
Як легко та швидко відправити особисті речі чи подарунки близьким за кордон?
Как купить косметологическую кушетку: подробный и практичный гид
Як зробити вашу продукцію або подарунок по-справжньому привабливим для отримувача