Рідні 55 жертв катастрофи рейсу MH17 подали позов до Європейського суду з прав людини проти Росії, звинувативши Москву у порушенні їхніх базових прав та у саботажі слідства.

Рідні 55 жертв катастрофи рейсу MH17 подали позов до Європейського суду з прав людини проти Росії, звинувативши Москву у порушенні їхніх базових прав та у саботажі слідства.
Про це повідомляє NOS.
За словами адвоката родичів, Росія не надала важливої інформації Міжнародній слідчій групі (JIT) щодо збиття малайзійського "Боїнга" у липні 2014 року на сході України.
Він додав, що Росія представила факти, "які пізніше виявилися фальшивими".
У матеріалі зазначено, що позов уже надійшов до суду в Страсбурзі, оскільки минуло шість місяців відтоді, як Міжнародна слідча група представила на прес-конференції докази причетності Росії до збиття пасажирського літака. Згідно з правилами, позов потрібно подати протягом шести місяців після того, як стало відомо про нові факти.
Це не перший позов з боку рідних загиблих рейсу МН17. Американський адвокат родичів жертв із Австралії, Нової Зеландії та Малайзії звернувся до Європейського суду з прав людини у 2016 році з вимогою, щоб Росія виплатила 330 мільйонів доларів компенсації. В американському суді родичам жертв вдалося виграти справу, що дало їм право на компенсацію у сотні мільйонів доларів США.
24 травня JIT оголосила, що малайзійський "Боїнг" був збитий зенітно-ракетним комплексом "Бук" з 53-ї бригади ППО ЗС РФ, що базується в російському місті Курськ.
У результаті Австралія та Нідерланди сказали, що Росія несе відповідальність за збиття пасажирського літака. Москва відкидає причетність до катастрофи.
Усі 298 пасажирів та екіпаж були вбиті, коли літак, що прямував з Амстердама до Куала-Лумпура, зазнав катастрофи на сході України, де перебували підтримувані Росією бойовики.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЗМІ: у Північній Європі відкинули заяви Трампа про те, що РФ та Китай діють біля Гренландії
ЗМІ: Британія може відправити війська до Гренландії, щоб заспокоїти Трампа
Зеленський не проти, щоб Європа напряму розмовляла з Росією
Латвія запропонує скликати позачергове засідання Радбезу ООН через удар РФ по Україні
Новий глава МЗС Чехії прибув до України – через атаку РФ його потяг затримався
У Брюсселі 9 січня обговорюють подальші дії з надання Україні позики ЄС на 90 млрд євро
Глава МЗС Литви про другий "Орєшнік" РФ: це плювок на всі миротворчі зусилля
Як легко та швидко відправити особисті речі чи подарунки близьким за кордон?
Как купить косметологическую кушетку: подробный и практичный гид
Як зробити вашу продукцію або подарунок по-справжньому привабливим для отримувача