Пт, 24 січня 2014

Крихке перемир'я

Як відомо, вчора відбувся другий раунд переговорів Президента України Віктора Януковича та учасників робочої групи з урегулювання політичної кризи з лідерами опозиційних парламентських фракцій. На час перемовин міліціонери та пікетувальники на вулиці Грушевського пообіцяли не застосовувати силу один проти одного. Зазначимо, що переговори завершилися без очевидного прогресу на шляху до подолання кризи в державі.

Таким чином, крихке перемир’я триває вже другий день. Мітингувальники розширили й укріпили свої позиції, а також захопили приміщення Мінагрополітики, яке розташоване в межах барикад «Євромайдану». Міліціонери продовжують стояти кордоном перед учасниками протесту на вулиці Грушевського.

За останню добу в окремих регіонах мітингарі атакували та захопили приміщення обласних рад та державних адміністрацій. У Рівному та Житомирі активісти пікетують будівлі обласних держадміністрацій.

Тим часом Шевченківський районний суд столиці звільнив двох так званих в'язнів Банкової. Виносячи рішення, судді посилались на закон, прийнятий 16 січня, про зміни до так званого «закону про амністію» щодо звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які є підозрюваними або обвинуваченими (підсудними) у вчиненні кримінальних дій у період з 21 листопада по 26 грудня 2013 року.

Як відомо, саме на підставі цього закону звільнено від відповідальності й бійців спецпідрозділу «Беркут» та міліціонерів за побиття людей і напад на журналістів.

Зазначимо, що до Києва сьогодні прибуває комісар Євросоюзу з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле. У програмі його візиту заплановані зустріч із Президентом України Віктором Януковичем і робочий обід із віце-прем’єром Сергієм Арбузовим.

Єврокомісар також запланував відвідини «Євромайдану» та зустрічі з опозицією і представниками громадянського суспільства.

Фото Миколи БІЛОКОПИТОВА.

Автор: Тарас РОМАНЮК

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Данія і Гренландія запропонували розгорнути на острові місію НАТО Сьогодні, 20 січня

Помста Трампа за "Нобеля", 39 загиблих в Іспанії, Болгарія без президента: новини дня Сьогодні, 20 січня

"Українцям потрібне тепло": Сибіга закликав небайдужих у всьому світі наслідувати приклад Польщі Вчора, 19 січня

Що таке 3D розвал-сходження і чому воно точніше за класичне регулювання Вчора, 19 січня

Додаткові витрати на виправлення помилок: чи потрібен супровід сайту спеціалістами SEO вже після запуску? Вчора, 19 січня

По-справжньому зламостійкі вхідні двері Вчора, 19 січня

ЗМІ: ЄС готує мита на 93 мільярди євро на товари зі США через погрози Трампа Вчора, 19 січня

Орбан похизувався запрошенням від Трампа увійти до його Ради миру 18 січня

ЗМІ: Трамп хоче по $1 млрд від постійних членів його Ради миру, де останнє слово буде за ним 18 січня

Українська делегація прибула до США 17 січня