Вт, 14 січня 2014

Визначено найкращих спортсменів і тренерів Харківщини

Комісія при Департаменті у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації визначила найкращих спортсменів та тренерів  області за результатами виступів у міжнародних змаганнях 2013 року. Номінації були такими: 10 найкращих спортсменів  року і 10 найкращих тренерів з олімпійських видів спорту, 5 найкращих спортсменів і тренерів з неолімпійських видів, 3 найкращих спортсмени з обмеженими фізичними можливостями  та 3 найкращих тренери, які працюють з такими спортсменами.  Також визначено перелік найкращих організацій та установ, що сприяли підтримці та розвитку спорту вищих досягнень у 2013 році.

Так, найкращим спортсменом року з олімпійських видів спорту став легкоатлет Богдан Бондаренко  (майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу та Європи, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо»); найкращим тренером року з олімпійських видів спорту визнано  тренера з вільної боротьби Юрія Назаренка (заслужений тренер України, Харківське державне вище училище фізичної культури №1), який торік підготував кількох переможців та призерів чемпіонатів світу.

 

Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Данія і Гренландія запропонували розгорнути на острові місію НАТО Сьогодні, 20 січня

Помста Трампа за "Нобеля", 39 загиблих в Іспанії, Болгарія без президента: новини дня Сьогодні, 20 січня

"Українцям потрібне тепло": Сибіга закликав небайдужих у всьому світі наслідувати приклад Польщі Вчора, 19 січня

Що таке 3D розвал-сходження і чому воно точніше за класичне регулювання Вчора, 19 січня

Додаткові витрати на виправлення помилок: чи потрібен супровід сайту спеціалістами SEO вже після запуску? Вчора, 19 січня

По-справжньому зламостійкі вхідні двері Вчора, 19 січня

ЗМІ: ЄС готує мита на 93 мільярди євро на товари зі США через погрози Трампа Вчора, 19 січня

Орбан похизувався запрошенням від Трампа увійти до його Ради миру 18 січня

ЗМІ: Трамп хоче по $1 млрд від постійних членів його Ради миру, де останнє слово буде за ним 18 січня

Українська делегація прибула до США 17 січня