Україна та Грузія підписали угоду, яка дозволяє громадянам обох країн подорожувати без віз і за ID-паспортами.

Україна та Грузія підписали угоду, яка дозволяє громадянам обох країн подорожувати без віз і за ID-паспортами.
Угоду підписали у п'ятницю глави урядів Володимир Гройсман та Мамука Бахтадзе у Кишиневі, повідомляє прес-служба уряду.
Відповідно до угоди, громадяни України і Грузії можуть перебувати на території держави іншої сторони без віз протягом 90 днів щороку на підставі внутрішніх паспортів у формі картки (ID), яка містить безконтактний електронний носій.
Підписання угоди дає можливість зберегти і покращити вже існуючий безвізовий режим між Україною і Грузією на умовах, що встановлені положеннями існуючої Угоди між урядами обох країн про безвізові поїздки від 31 березня 1999 року, наголосили у прес-службі.
Коментуючи підписання документів, глави урядів відзначали, що економічне зростання має позначатися на житті громадян, а отже, знімаючи торгові бар’єри, треба знімати і бар’єри відносин між людьми.
У тексті угоди сказано, що вона набуває чинності на 30-й день з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання угоди чинності.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Швеція звернулася до Каллас з новими ініціативами для 20-го пакету санкцій проти Росії
Експрем’єра Грузії, колишнього соратника Іванішвілі, засудили до 5 років ув’язнення
Фіцо вимагає відставки глави дипломатії ЄС Каї Каллас
До Києва прибув глава МЗС Норвегії
Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на $400 млн
ЗМІ: у Північній Європі відкинули заяви Трампа про те, що РФ та Китай діють біля Гренландії
ЗМІ: Британія може відправити війська до Гренландії, щоб заспокоїти Трампа
Зеленський не проти, щоб Європа напряму розмовляла з Росією
Латвія запропонує скликати позачергове засідання Радбезу ООН через удар РФ по Україні
Новий глава МЗС Чехії прибув до України – через атаку РФ його потяг затримався