Польща, Угорщина, Словаччина та Чехія оголосили в понеділок план будівництва високошвидкісного залізничного сполучення між Будапештом та Варшавою
Польща, Угорщина, Словаччина та Чехія оголосили в понеділок план будівництва високошвидкісного залізничного сполучення між Будапештом та Варшавою.
Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, повідомляє Euractiv.
Запланована залізнична лінія дозволить подорожувальникам мандрувати потягом зі швидкістю 250 км/год. Потяг зупинятиметься у Будапешті, Братиславі, Брно та Варшаві.
Потенційні варіанти фінансування будівництва включають позику від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).
"Це буде типовий Вишеградський проект, у якому всі чотири країни будуть брати участь у переговорах щодо фінансування", - сказав Сійярто, не оголошуючи вартості проекту.
Планова дата заверешння будівництва проекту наразі не відома. Процедура державних закупівель для техніко-економічного обґрунтування триватиме півроку, а дослідження може бути завершене протягом двох років.
Європейська правда
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Швеція звернулася до Каллас з новими ініціативами для 20-го пакету санкцій проти Росії
Експрем’єра Грузії, колишнього соратника Іванішвілі, засудили до 5 років ув’язнення
Фіцо вимагає відставки глави дипломатії ЄС Каї Каллас
До Києва прибув глава МЗС Норвегії
Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на $400 млн
ЗМІ: у Північній Європі відкинули заяви Трампа про те, що РФ та Китай діють біля Гренландії
ЗМІ: Британія може відправити війська до Гренландії, щоб заспокоїти Трампа
Зеленський не проти, щоб Європа напряму розмовляла з Росією
Латвія запропонує скликати позачергове засідання Радбезу ООН через удар РФ по Україні
Новий глава МЗС Чехії прибув до України – через атаку РФ його потяг затримався