У Національному антикорупційному бюро заявили, що переписка міністра інфраструктури Володимира Омеляна дає підстави припускати його причетність до незаконного збагачення.

У Національному антикорупційному бюро заявили, що переписка міністра інфраструктури Володимира Омеляна дає підстави припускати його причетність до незаконного збагачення.
Про це повідомляє прес-служба НАБУ.
"Розслідуючи незаконне збагачення міністра інфраструктури України та декларування ним недостовірних відомостей у е-деклараціях, детективи отримали понад 30 тимчасових доступів до речей та документів, направили понад 100 запитів. Наразі матеріали в цьому провадженні налічують понад 20 томів", - зазначають у Бюро.
У НАБУ стверджують, що опублікували переписку Омеляна з його братом, посередником стосовно купівлі авто, посадовцем одного з органів влади та його дружини Світлани Бевзи з колишнім власником будинку у Київській області.
З огляду на це, у НАБУ припускають, що високопосадовець свідомо приховував свої статки.
Крім того, у НАБУ заявили, що оприлюднили проект висновку НАЗК щодо відсутності в діях міністра конфлікту інтересів, "який той отримав за два місяці до офіційного ухвалення рішення".
Українська правда звернулась за коментарем до міністра Володимира Омеляна.
13 вересня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили міністру інфраструкутри Володимиру Омеляну про підозру в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації.
Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.
Міністр заявив, що доводитиме свою невинуватість у суді. Омелян повідомив, що на нього здійснювався тиск з боку керівництва НАБУ і йому відомо про факти співпраці керівництва НАБУ з українськими політиками.
14 вересня Солом’янський райсуд відпустив Омеляна на поруки, але зобов'язав здати закордонні паспорти.
Водночас НАБУ надало дозвіл міністру виїжджати у закордонні відрядження.
19 вересня стало відомо, що Солом'янський райсуд арештував майно Омеляна.
Читайте також: "Жучки" у сейфі. Чому Ситник і Холодницький знову посварилися".
Українська правда
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Швеція звернулася до Каллас з новими ініціативами для 20-го пакету санкцій проти Росії
Експрем’єра Грузії, колишнього соратника Іванішвілі, засудили до 5 років ув’язнення
Фіцо вимагає відставки глави дипломатії ЄС Каї Каллас
До Києва прибув глава МЗС Норвегії
Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на $400 млн
ЗМІ: у Північній Європі відкинули заяви Трампа про те, що РФ та Китай діють біля Гренландії
ЗМІ: Британія може відправити війська до Гренландії, щоб заспокоїти Трампа
Зеленський не проти, щоб Європа напряму розмовляла з Росією
Латвія запропонує скликати позачергове засідання Радбезу ООН через удар РФ по Україні
Новий глава МЗС Чехії прибув до України – через атаку РФ його потяг затримався