Італійські карабінери викрили організацію, яка займалася вербуванням і відправкою проросійських найманців на Донбас.

Італійські карабінери викрили організацію, яка займалася вербуванням і відправкою проросійських найманців на Донбас.
Про це повідомляє газета La Repubblica.
Операцією керувала прокуратура Генуї (область Лігурія). Арешти проводилися у Мілані, Пармі та Авелліно.
Розслідування генуезької прокуратури стосується загалом 15 осіб. Правоохоронцям вдалося арештувати трьох вербувальників, у двох з яких громадянство Албанії та Молдови. Щодо ще трьох людей, які, швидше за все, на даний час перебувають на Донбасі, був застосований заочний арешт.
Ордери на арешт прокуратура видала за звинуваченням у "вербуванні найманців і участі у військовому конфлікті за кордоном".
Крім того, поліція провела обшуки у ще семи осіб.
Андреа Пальмері (зліва) з іншими проросійськими бойовиками
Як зазначається, викриттю злочинної організації, що займалася вербуванням найманців на Донбас, передувало розслідування діяльності ультраправих формувань Лігурії. Правоохоронці за постами у соцмережі Андреа Пальмері, одного з колишніх активістів ультраправої організації "Бульдоги", з’ясували, що він займається вербуванням і фінансуванням проросійських найманців у зоні конфлікту у східній Україні.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Посол США попередив Іран, що стриманість Трампа не безмежна
Зеленський заявив про прискорення допомоги від США та Європи після атак РФ
США про удар "Орєшніком" по Україні: незрозуміла ескалація
Швеція звернулася до Каллас з новими ініціативами для 20-го пакету санкцій проти Росії
Експрем’єра Грузії, колишнього соратника Іванішвілі, засудили до 5 років ув’язнення
Фіцо вимагає відставки глави дипломатії ЄС Каї Каллас
До Києва прибув глава МЗС Норвегії
Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на $400 млн
ЗМІ: у Північній Європі відкинули заяви Трампа про те, що РФ та Китай діють біля Гренландії
ЗМІ: Британія може відправити війська до Гренландії, щоб заспокоїти Трампа