Сьогодні, 20 листопада, черговим приводом для конфлікту на пленарному засіданні Верховної Ради стало голосування за проект постанови про відзначення 230-річчя заснування міста Севастополя. Спочатку для прийняття рішення не вистачило лише одного голосу, а під час повторного голосування проект підтримав лише 201 народний депутат. 
Під час обговорення народні депутати дискутували щодо історичної дати заснування міста Севастополя: рахувати слід від указу російської імператриці Катерини II 13 серпня 1783 року або з часу заснування грецького міста Херсонес майже 2500 років тому?
Член Партії регіонів Ганна Герман зазначила, що це голосування використають антиукраїнські сили в Криму.
Верховна Рада не знайшла також достатньо голосів, аби підтримати проекти постанов про відзначення 150-річчя з дня народження отця - митрополита УАПЦ Василя Липківського; 675-річчя князівського роду Острозьких; 70-річчя визволення міста Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників; 70-річчя героїчної перемоги Червоної Армії у Корсунь-Шевченківській операції; 750-річчя князювання Данила І Романовича.
Разом із тим парламентарії проголосували за відзначення низки пам'ятних дат: 100-річчя з дня народження Євгена Березняка; 125-річчя з дня народження Остапа Вишні; 175-річчя з дня народження Павла Чубинського; 100-річчя з дня народження академіка НАН України Володимира Григоровича Сергєєва; 170-річчя від дня народження Іллі Рєпіна.
Зауважмо, що сьогодні після пленарного засідання розпочалося засідання робочої групи з підготовки законопроекту щодо можливості лікування за кордоном осіб, засуджених до позбавлення волі. У ньому беруть участь керівники місії Європарламенту Пет Кокс і Александр Кваснєвський.
У четвер Верховна Рада планує розглянути напрацьований робочою групою компромісний законопроект, а також прийняти в другому читанні та в цілому проекти законів про прокуратуру та про внесення змін до виборчого законодавства.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Данія і Гренландія запропонували розгорнути на острові місію НАТО
Помста Трампа за "Нобеля", 39 загиблих в Іспанії, Болгарія без президента: новини дня
"Українцям потрібне тепло": Сибіга закликав небайдужих у всьому світі наслідувати приклад Польщі
Що таке 3D розвал-сходження і чому воно точніше за класичне регулювання
Додаткові витрати на виправлення помилок: чи потрібен супровід сайту спеціалістами SEO вже після запуску?
По-справжньому зламостійкі вхідні двері
ЗМІ: ЄС готує мита на 93 мільярди євро на товари зі США через погрози Трампа
Орбан похизувався запрошенням від Трампа увійти до його Ради миру
ЗМІ: Трамп хоче по $1 млрд від постійних членів його Ради миру, де останнє слово буде за ним
Українська делегація прибула до США