– Ми приділяємо велику увагу українсько-американській міжпарламентській співпраці для подальшого зміцнення відносин стратегічного партнерства між нашими країнами, – заявив сьогодні, 11 січня, Володимир Рибак під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джоном Теффтом.
Голова Верховної Ради повідомив, що депутатська група з міжпарламентських зв’язків зі Сполученими Штатами Америки буде однією з найчисленніших.
Він наголосив, що в 2013 році керівництво України вважає за необхідне зосередити увагу на взаємодії з ряду питань, які є викликами як для України, так і для США. Серед них він виокремив питання енергетичної безпеки, зміцнення режимів нерозповсюдження зброї масового знищення, здійснення координованих спільних кроків з подолання наслідків світової економічної рецесії тощо.
Керівник парламенту також констатував подальше зростання обсягів двостороннього співробітництва в торговельно-економічній та інвестиційній сферах. На думку Володимира Рибака, найбільш перспективними напрямами в цьому контексті є сфера сільського господарства та енергетичний сектор.
Фото Миколи Білокопитова.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Франція виступила за призупинення торгової угоди ЄС зі США через погрози Трампа
Зеленський підтвердив, що Україну запросили до Ради миру Трампа
Зеленський назвав свою умову для зустрічі з Трампом у Давосі
Зеленський: стан ППО України залежить від єдності Європи і Америки
Зеленський: Європі слід мати власну армію, але не альтернативу НАТО
ЗМІ: Трамп запросив 49 країн у Раду миру, Україна отримала запрошення, але думає
Axios: зустріч Трампа із Зеленським у Давосі все ж буде, але прориву не очікують
Данія і Гренландія запропонували розгорнути на острові місію НАТО
Помста Трампа за "Нобеля", 39 загиблих в Іспанії, Болгарія без президента: новини дня
"Українцям потрібне тепло": Сибіга закликав небайдужих у всьому світі наслідувати приклад Польщі