Чт, 22 листопада 2012

Опозиція пішла з засідання Підготовчої депутатської групи

Сьогодні, 22 листопада, у Верховній Раді розпочалося перше засідання Підготовчої депутатської групи, яка готуватиме пропозиції щодо організації та проведення пленарних засідань першої сесії Верховної Ради нового скликання і підготовки проектів відповідних актів.

Згідно з Регламентом, перше засідання Підготовчої депутатської групи скликає Голова Верховної Ради попереднього скликання не пізніш як через 10 днів після офіційного оприлюднення Центральною виборчою комісією результатів виборів, за умови обрання не менш як двох третин народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради.

До складу Підготовчої депутатської групи увійшли:

– від Партії регіонів: Азаров Микола Янович, Литвин Володимир Михайлович, Клюєв Андрій Петрович, Тігіпко Сергій Леонідович, Єфремов Олександр Сергійович, Лавринович Олександр Володимирович, Рибак Володимир Васильович, Воропаєв Юрій Миколайович, Писаренко Валерій Володимирович, Макеєнко Володимир Володимирович, Ківалов Сергій Васильович, Гєллєр Євгеній Борисович;

– від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»: Кожем’якін Андрій Анатолійович, Мартиненко Микола Володимирович, Сас Сергій Володимирович, Князевич Руслан Петрович, Кириленко В’ячеслав Анатолійович, Тарасюк Борис Іванович, Кириленко Іван Григорович;

– від політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»: Ковальчук Віталій Анатолійович, Карпунцов Валерій Віталійович, Куренной Володимир Костянтинович;

– від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»: Кошулинський Руслан Володимирович, Мохник Андрій Володимирович;

– від Комуністичної партії України: Мартинюк Адам Іванович, Матвєєв Валентин Григорович;

– від народних депутатів України, обраних в одномандатних округах, які реєструвалися кандидатами в народні депутати шляхом самовисування, або висунуті політичними партіями, що не подолали п’ятивідсотковий бар’єр: Калетнік Григорій Миколайович і Жванія Давид Важаєвич.

Відкриваючи засідання, Голова законодавчого органу Володимир Литвин запропонував розглянути питання про обрання керівництва Підготовчої депутатської групи; про проект Положення про підготовчу депутатську групу з опрацювання пропозицій щодо організації підготовки та проведення урочистого засідання, пленарних засідань першої сесії Верховної Ради сьомого скликання; про утворення підгруп Підготовчої депутатської групи та обрання їх координаторів; та про дату початку роботи першої сесії Верховної Ради сьомого скликання (не пізніше 13 грудня).

Під час засідання вказаної групи опозиція висунула  ультиматум.

– Ми вимагаємо, щоб уповноважені представники всіх фракцій підписали проект постанови про особисте голосування й це питання було поставлено першим у порядку денному нової сесії, – пояснив В'ячеслав Кириленко. За словами очільника фракції "БЮТ-"Батьківщина"Андрія Кожем'якіна, це спільна вимога "Батьківщини", "УДАРу" та "Свободи".

Коли представники інших політичних сил не підтримали цю ідею, опозиція залишила засідання Підготовчої групи.

Після цього головою Підготовчої депутатської групи одностайно обрали Володимира Литвина. Голова нині діючого парламенту повідомив, що в п’ятницю має намір зібрати по одному представнику від усіх політичних сил, аби у відвертій розмові обговорити подальшу роботу Підготовчої групи.

 

Фото Миколи БІЛОКОПИТОВА.

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Франція виступила за призупинення торгової угоди ЄС зі США через погрози Трампа Вчора, 20 січня

Зеленський підтвердив, що Україну запросили до Ради миру Трампа Вчора, 20 січня

Зеленський назвав свою умову для зустрічі з Трампом у Давосі Вчора, 20 січня

Зеленський: стан ППО України залежить від єдності Європи і Америки Вчора, 20 січня

Зеленський: Європі слід мати власну армію, але не альтернативу НАТО Вчора, 20 січня

ЗМІ: Трамп запросив 49 країн у Раду миру, Україна отримала запрошення, але думає Вчора, 20 січня

Axios: зустріч Трампа із Зеленським у Давосі все ж буде, але прориву не очікують Вчора, 20 січня

Данія і Гренландія запропонували розгорнути на острові місію НАТО Вчора, 20 січня

Помста Трампа за "Нобеля", 39 загиблих в Іспанії, Болгарія без президента: новини дня Вчора, 20 січня

"Українцям потрібне тепло": Сибіга закликав небайдужих у всьому світі наслідувати приклад Польщі 19 січня