№9, травень 2016
Відносини нашої країни зі США, безперечно, мають неабияке значення, особливо в умовах війни з Росією. Саме на допомогу США ми сподівалися, коли почалася російська агресія, коли був анексований Крим, а надто тоді, коли агресор улітку 2014 року розпочав відкриту воєнну інтервенцію на Сході України. Ми маємо всі підстави розраховувати на допомогу й підтримку американців, адже США – одна з країн-гарантів України за Будапештським меморандумом. Це Україна добровільно позбулася п’ятого у світі ядерного потенціалу, про що, до речі, згадували на вашингтонському саміті з питань ядерної безпеки. Кажуть, нашого Президента там приймали тепло й за дві доби він провів багато корисних зустрічей із майже всіма важливими керівниками США. Ось тільки про той Будапештський меморандум усі наші гаранти чомусь забули. А може, просто не бажають сваритися з Росією, точніше – її очільником?
Автор: Влад КОСТРОВ.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Марта Кос попередила депутатів про втрату 300 млн євро через реформу щодо суддів, яку ті затягують
Навроцький ще не ухвалив рішення позбавити Зеленського ордена Білого Орла
"Буду рада мати договір про вступ України": Кос розповіла про строки переговорів з ЄС
ЄС перерахував Україні 2,8 млрд євро допомоги в рамках Ukraine Facility
У Єврокомісії підтвердили, що 21-й пакет санкцій ЄС проти РФ буде готовий цього тижня
Авіація НАТО збила дрон, що вторгся в повітряний простір Латвії
Каллас: дискусії про розблокування Угорщиною 6,6 млрд євро за підтримку України тривають
Туск закликав президентів України і Польщі до розмови, перші ніж "емоції зруйнують солідарність"
Мультипіч для дому: принцип роботи, переваги та критерії вибору
У яких випадках клієнти повертаються до Rocket Money повторно