З нагоди річниці президентства глава держави Віктор Янукович узяв участь у телевізійному проекті «Розмова з країною». Протягом чотирьох годин Президент відповів на 38 запитань (28 поставили громадяни під час прямих включень із 14 регіонів, а 10 – журналісти в студії).
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин став одним із перших глядачів прем’єрного показу документальної стрічки «Жінки Чорнобиля» режисера Володимира Бурноса.
З парламентських слухань на тему: «Стан проведення пенсійної реформи та шляхи її вдосконалення»…
Далеко не кожен комітет Верховної Ради може похвалитися тим, що в організованому ним заході беруть участь парламентарії з Великої Британії.
І для колишніх, і для нинішніх народних депутатів України знайшлося місце в «Історії українського парламентаризму», яку написали вітчизняні науковці, а видрукувало столичне видавництво «Дніпро».
У травні побачить світ фундаментальна праця вітчизняних науковців – «Енциклопедія державного управління» в семи томах.
Важко не погодитися з тими вченими, які серед великого розмаїття подій, що сталися у ХХ сторіччі, найвидатнішою вважають піднесення демократії.
У першому десятиріччі ХХІ століття у світі відбулися докорінні зміни, проявилися якісно нові тенденції та закономірності суспільного розвитку. Світ вступив у епоху глобальної кризи, яка виникла внаслідок негативних побічних процесів, зумовлених розвитком цивілізації.
Поняття виборчого маркетингу тісно пов’язане з такими новітніми політичними категоріями, як політичний ринок та політичний маркетинг. Зазначимо, що виборчі технології, тобто методи підготовки, організації і проведення виборчих кампаній – складова частина політичного маркетингу як загалом і політичного ринку.
Столітнє уявлення про те, що араби можуть жити тільки в умовах жорсткого авторитаризму, руйнується на очах, адже «коктейль» з обридлого диктатора, безробіття, що зростає, та інфляції, а також активної молоді є майже в кожній арабській країні.
«Необхідно відзначити принципову відмінність попереднього етапу співпраці нашої держави з НАТО: раніше основна увага приділялася питанню формалізації відносин – набуття офіційного членства в альянсі, а не реальній інтеграції дій задля створення безпечного світу, тепер же йдеться про справжнє об’єднання…
Таке гасло викарбовано на фронтоні головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка, якому виповнилося 350 років. Славне 350-річчя університет відзначатиме протягом 2011 року.
В основі реформи вищої освіти мають бути якість, відповідальність, європейська інтеграція та конкурентоспроможність Комітет Верховної Ради України з питань освіти і науки 16 лютого провів відкрите обговорення двох законопроектів «Про вищу освіту» № 7486-1 та № 7486, зареєстрованих у Верховній Раді у грудні…
Під таким гаслом у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася чотирнадцята Міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні-2011».
Голова Чернівецької обласної ради Василь Ананійович Ватаманюк навіть ста днів не пропрацював на цій посаді. Проте назавжди залишив своє ім’я в історії Буковинського краю завдяки плодам невтомної праці.
Перед депутатами всіх рівнів нинішньої каденції стоїть непросте завдання – провести в державі реформи, які намічено.
Про намір реалізувати на Вінниччині пілотний проект децентралізації влади на користь територіальних громад Сергій Татусяк повідомив у першому своєму виступі перед депутатами облради одразу після обрання на посаду голови. Казав не заради красного слівця.
Мешканці Княжичів, що на Київщині, знають голову місцевої самоврядної громади як людину, в котрої слово не розходиться з ділом. І хоч би як там казали заздрісники, а село під головуванням Ольги КАСЬЯН просто на очах перетворилося на квітучу оазу.…
Наприкінці лютого в Києві відбувся ХІ Конгрес ділових, наукових і творчих кіл України. У заході взяли участь близько 500 делегатів із нашої держави та зарубіжжя, зокрема Австрії, Бельгії, Білорусі, Великої Британії, Йорданії, Литви, Росії, Казахстану, Таджикистану.
Заводи й фабрики роздали робітникам, однак дивіденди отримує зовсім інша соціальна група. Приватизація землі не збагатила селян, бо із сапами й косами вони виявилися неефективними власниками. Порівняно чесний спосіб позбавити їх земельних паїв – купівля.
Так звана водна поверхня безлічі річок і річечок, озер, ставків і боліт, штучних водойм, які є на Черкащині, становить лише 6,5 відсотка її території.
Минуло чимало часу відтоді, як набрав чинності Закон України «Про судоустрій і статус суддів», який, до речі, вніс зміни й до Цивільно-процесуального кодексу (ЦПК). Законодавцем анонсовано досягнення амбіційних результатів: поліпшиться й буде забезпечено доступ громадян до суду (ст.
За інформацією, наданою Верховним Судом України (ВСУ) від 30 липня 2010 року, Судовою палатою в господарських справах розглянуто близько 300 касаційних скарг, що стосувалися питань оренди державного та комунального майна.
Падіння рівня культури, знецінювання моральних норм, повсюдна чуттєва вбогість, притуплення й огрубіння міжособистісних стосунків, які щодня спостерігаються в нашому суспільстві, – усе це неминучий результат втрати духовного стрижня, зразка внутрішньої краси, того, що робить особистість духовно багатою, вимогливою до…
Кабінет Міністрів України має намір створити Єдину інформаційно-аналітичну систему обліку та управління коштами соціальної сфери й запровадити електронну соціальну картку на всій території України.
Рецепт успіху від фармацевта Міколяша У 1826 році до Львова в пошуках свого рецепта щастя приїхав 21-річний магістр фармації Віденського університету Петро Міколяш. Він улаштувався працювати лаборантом в аптеку «Під золотою зіркою».
Борисові Васильовичу Болотову – видатному вченому, авторові понад 76 книжок про нетрадиційну медицину, регенерацію людських клітин і уповільнення процесів старіння організму, лікування однієї зі страшних недуг – раку; людині, що вміє відновлювати пальці рук і ніг; фізику, який розв’язав…
Наша зустріч із Людмилою Олександрівною Таршиновою відбулася в офісі очолюваного нею Інституту технологій оздоровлення (ІТО) «Нове в медицині» у Києві. Щиро кажучи, мене вразили стіни її кабінету. Вони геть обвішані нагородами й патентами на винаходи.
Вечір пам’яті Миколи Мозгового Нинішнього літа виповнюється рік, як не стало одного із провідних талановитих композиторів-музикантів Миколи Мозгового, який в останні роки життя був генеральним директором Палацу «Україна».
Архів журналу Віче
№12 | |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Уряд Франції йде у відставку
Прем'єр Вірменії заявив про точку неповернення у відносинах з ОДКБ
Блінкен обіцяє, що $50 млрд від ЄС та США надійдуть у найближчі тижні
Спікер Джонсон не ставитиме на голосування запит Байдена про $24 млрд для Києва
Генсек НАТО: 2% ВВП на оборону вже недостатньо, незалежно від "фактора Трампа"
В одній із країн Бенілюксу висловилися проти вступу України в НАТО
Данія надасть 6 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури України
Сибіга розкрив деталі запиту України на ППО: стоятимуть на 19 об’єктах для захисту "ядерки"
Україна і США уклали меморандум про допомогу енергосистемі на $825 млн
Україна офіційно відмовляється від гарантій, що є замінниками членства в НАТО – заява МЗС