02 липня

У Макрона кажуть, що він закликав Путіна до припинення вогню в Україні

Президент Франції Емманюель Макрон у першій за майже три роки розмові з Владіміром Путіним закликав до якнайшвидшого припинення вогню між Україною та Росією.

Президент Франції Емманюель Макрон у першій за майже три роки розмові з Владіміром Путіним закликав до якнайшвидшого припинення вогню між Україною та Росією.

Про це повідомив Єлисейський палац за підсумками розмови, пише "Європейська правда" з посиланням на BFMTV.

У Макрона заявили, що в розмові з Путіним він "підкреслив незмінну підтримку Францією суверенітету та територіальної цілісності України".

"Він закликав до якнайшвидшого встановлення перемир'я та початку переговорів між Україною і Росією для досягнення міцного і тривалого врегулювання конфлікту", - додали в Єлисейському палаці.

У Кремлі раніше у вівторок заявили, що Путін і Макрон обговорили ескалацію на Близькому Сході та повномасштабне російське вторгнення в Україну, а сама розмова мала "змістовний характер".

Перед цим Макрон і Путін востаннє розмовляли 11 вересня 2022 року.

Минулого року президент Франції уже допускав, що може провести телефонну розмову з Путіним.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Словаччина та Мальта обіцяють зняти вето з 18-го пакета санкцій ЄС проти РФ Сьогодні, 18 липня

Посли ЄС в Брюсселі можуть ухвалити 18-й пакет санкцій ЄС проти РФ зранку 18 липня Сьогодні, 18 липня

МЗС обурене санкціями Угорщини проти українських військових посадовців Сьогодні, 18 липня

Джерела: Рада ЄС 18 липня не голосуватиме за 18-й пакет санкцій ЄС проти Росії Сьогодні, 18 липня

Зеленський призначив Стефанішину спецуповноваженою з питань розвитку співпраці зі США Вчора, 17 липня

Тараса Качку офіційно номінували на віцепрем’єра, відповідального за ЄС і НАТО Вчора, 17 липня

Рада призначила Тараса Качку віцепрем'єром з європейської інтеграції Вчора, 17 липня

Британія і Німеччина пообіцяють захищати один одного в новій угоді про співпрацю Вчора, 17 липня

У Раді підтвердили плани змінити віцепремʼєра з євроінтеграції Вчора, 17 липня

ЄС запланував 100 млрд євро для України у бюджеті 2028-2034 16 липня