(Щодо захисту прав інтелектуальної власності) Частиною внутрішньої політики нашої держави є кримінальна політика. Відповідно до п. 5 ст. 85 Конституції головну роль у її формуванні відіграє єдиний орган законодавчої влади в державі – Верховна Рада.…
Кого ми називаємо інтелігентом? Насамперед людину, підготовлену до теоретичного, раціонального мислення, хоча головну якість, характеристику все-таки залишаємо за її душею. Адже інтелігентною людиною можна назвати робітника, фермера, вчителя і представників інших професій.
Патронатна форма виховання дітей визначається главою 20 Сімейного кодексу України як система передачі дітей-сиріт на утримання та виховання в сім’ю патронатного вихователя на підставі договору за обумовлену з органом опіки та піклування плату.
Основу правовой системы любого государства составляют конституционные акты. Их нормы обладают высшей юридической силой по отношению к другим источникам внутригосударственного права.
Через два десятиріччя виповниться сто років відносинам України з міжнародними організаціями, які починалися зі взаємин із Лігою Націй. Протягом цього тривалого часу змінювалися потреби, інтереси, цілі й України, і організацій.
Сьогодні Україна та Польща – незалежні суверенні держави, які мають тісні політичні, економічні, культурні, наукові й інші зв’язки, що постійно розширюються, ґрунтуючись на рівноправності стратегічного партнерства.
Зникнення Радянського Союзу з політичної карти світу спричинило вивільнення «заморожених» міжнаціональних конфліктів у Нагірному Карабаху, Придністров’ї та Грузино-Абхазького. Влада й політична еліта регіонів, які прагнули здобути незалежність, хотіли скористатися шансом і створити суверенні держави.
Гендерний зміст діяльності політичної партії визначається декількома чинниками, а саме: місцем і роллю гендерної політики в системі обраних нею політичних пріоритетів і політичних методів її здійснення; гендернозбалансованою структурою членства або прагненням до цього та побудовою своєї внутрішньої діяльності на…
Сьогодні вже очевидним фактом є низька якість чинних законів, їхня невідповідність інтересам народу. Це одна з головних причин багаторічного невирішення нагальних проблем незалежної України, гальмування її розвитку. Навіть Конституція містить положення, які паралізують життєдіяльність країни.
Події останніх років, як, власне, і весь сімнадцятирічний досвід реформування українського соціуму, переконливо доводять, що без зміцнення правового порядку позитивні зміни в країні неможливі взагалі.
Звернення Голови Верховної Ради України Володимира Литвина до Президента України, Прем’єр-міністра України, лідерів парламентських фракцій у Верховній Раді України та всіх політиків України…
Архів журналу Віче
![]() |
№4 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Санду: РФ хоче поставити на чолі Молдови лояльних людей і використати її проти України
Прем’єр Баварії: рішення щодо Taurus для України ухвалюватиме Мерц
Румунія перед доленосним вибором: виклики для ЄС та України
ЗМІ: США пропонують послабити санкції проти РФ і відмовитись від України в НАТО
CNN: заява Рубіо про відмову від пошуку миру в Україні відображає позицію Трампа
Трамп допустив відмову США від "мирних зусиль" щодо України, але сподівається на краще
Як працює система безпеки в ChampionClub — шифрування, верифікація, виплати
Верифікаційний бонус — приємний старт у ChampionCasino
Офіційно: парламентські вибори у Молдові призначили на 28 вересня
У Парижі розпочалася зустріч української делегації із представниками "коаліції рішучих"