Пт, 13 лютого 2015

На Харківщині готують «жорсткий і системний удар по корупції та тіньовим схемам у сільському господарстві»

 

У Харківській області, незважаючи на складну економічну ситуацію, агробізнес має обнадійливі перспективи. Так, площа озимих культур нині на чверть більше, ніж було на цей період торік, отже, є сподівання на хороший урожай. Завдяки внесенню добрив і засобів захисту 83% посівів перебувають у доброму стані. Зерна ярових культур заготовлено навіть на чверть більше від потреби: це зроблено з урахуванням того, що частину озимих, імовірно, доведеться пересівати. Варто зазначити й таке: майже 80% зерна, яке проходить лабораторну перевірку, належить до високої категорії.

Голова обласної державної адміністрації Ігор Райнін наголошує, що, попри технологічний прорив у аграрному секторі, тут залишається й чимало проблем. Передусім це різні корупційні й тіньові схеми, по яких «на рівні області найближчим часом завдадуть жорстокого та системного удару».

«Я прошу від правоохоронних органів надійної серйозної підтримки обласної адміністрації в цьому питанні», – наголосив Ігор Райнін.

Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Джерела: заплановану на 28 травня зустріч Мадяра з фон дер Ляєн можуть відкласти Вчора, 27 травня

ЗМІ дізналися дату, коли ЄК хоче відкрити перший кластер з Україною та Молдовою Вчора, 27 травня

Мадяр повідомив, що зустрінеться з фон дер Ляєн 29 травня Вчора, 27 травня

У Києві відкрили Місію демократичних сил Білорусі Вчора, 27 травня

У Мадяра висунули умову для його зустрічі із Зеленським Вчора, 27 травня

Зеленський надіслав листа Трампу щодо нестачі засобів ППО в України Вчора, 27 травня

Зеленський написав Трампу й конгресменам про атаку двома "Орєшніками" на Україну Вчора, 27 травня

Андрій Добровольський Космобет: Навіщо iGaming-платформам аналітика з традиційного рітейлу Сьогодні, 28 травня

Сікорський: Росія сьогодні не здатна на великий наступ проти НАТО Вчора, 27 травня

Норвегія посилить енергостійкість України до зимового сезону на понад $45 млн 26 травня