№11, червень 2008
Про досвід Луцької міської ради, який може бути запозичений іншими містами, в неформальній обстановці журналістам розповів мер Богдан Шиба під час прес-конференції в Києві.
Не таємниця, що розв’язати транспортну проблему вкрай необхідно не лише для мегаполісів, а й для міст із меншою кількістю населення, зокрема обласних центрів. Наприклад, у Луцьку за рахунок коштів міського бюджету придбано 46 великогабаритних автобусів місцевого виробництва, а також чотири тролейбуси корпорації «Богдан» (до якої входить і Луцький автомобільний завод). Отже, на основних маршрутах перевезення тепер здійснюється комунальним транспортом. Якщо торік центральними вулицями міста рухалося більш як 500 малогабаритних маршруток, нині працює лише 250 автобусів. У такий спосіб практично вдалося ліквідувати затори в центрі міста, які постійно утворювалися в години пік.
Другий перспективний напрям, на який звернув увагу Богдан Шиба, — презентований за участю Першого віце-прем’єра Олександра Турчинова пілотний проект «Система теплопостачання міста Луцька», що фінансуватиметься з державного та міського бюджетів. Наразі теплоакумулювальну систему вже встановили в одній із міських шкіл, а також розробили проект ефективного теплопостачання із застосуванням когенерації (комбінованого виробництва електричної енергії та тепла).
Відповідаючи на запитання журналістів про врегулювання в місті земельних відносин, мер сказав: «Постанова Кабміну «Про порядок проведення аукціонів» якраз і мала на меті зупинити зловживання там, де аукціони досі не проводилися. Вільні земельні ділянки в Луцьку продають виключно на аукціонах. Для зайнятих наділів установлені коефіцієнти — 3,1. Саме в стільки разів збільшується оціночна вартість, яку подає замовник, і ціна наближається до ринкової».
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Президент Румунії вимагає від РФ обстрілювати Україну без загрози для його співгромадян
Шеф Пентагону: зараз будь-яка угода з Іраном буде вигідною
Київ відреагував на гнів Польщі через перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА"
Румунія закриває консульство РФ у Констанці і висилає консула
Сікорський про перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА": я розчарований
Зеленський підписав ухвалену ВР кредитну угоду про позику ЄС на 90 млрд євро
Президент Румунії поговорив із Зеленським про інцидент з російським дроном
Президент Румунії: дрон, що влучив у багатоповерхівку, підбила українська ППО
Румунія викликала посла РФ, президент скликав Раду нацбезпеки через влучання дрона
Сибіга: Україна готова співпрацювати з Румунією для посилення захисту від дронів