№5, березень 2008
Їхні зауваження й пропозиції до законопроектів про внесення змін до законів «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації» стосуються встановлення чіткого порядку вирішення компетенційних спорів. Ішлося про вдосконалення нинішньої системи територіальної організації влади в Україні, запровадження системи та механізмів взаємного представництва центральних і регіональних органів влади, розмежування та збалансування повноважень і відповідальності центральних, місцевих органів влади та органів самоврядування у сфері надання державних і громадських послуг.
Проблема спільного майна територіальних громад різного рівня, питання управління, користування та розпорядження об’єктами комунальної власності також потребують врегулювання.
Про це йшлося на зустрічі у парламенті з головою Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Олександром Омельченком, заступником голови Комітету з питань бюджету Валерієм Борисовим та керівником Апарату Верховної Ради України Валентином Зайчуком.
Учасники зустрічі дійшли висновку, що пропозиції голів рад слід врахувати під час розробки законопроектів з державної регіональної політики. З місць, як то кажуть, краще видно, як зробити, щоб закон працював.
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Умєров підтвердив переговори в Женеві та розкрив склад делегації
Сибіга: домовленості про швидкий вступ до ЄС реальні, і йдеться не тільки про Україну
Мерц розповів, що веде переговори з Макроном про спільну європейську "ядерну парасольку"
Зеленський прибув до Німеччини для участі в Мюнхенській конференції з безпеки
В ОП розкрили графік Зеленського у Мюнхені
Фон дер Ляєн не поїде на Раду миру у США 19 лютого попри запрошення Трампа
Рубіо анонсував імовірну зустріч з Зеленським в Мюнхені
На саміті у Бельгії лідери ЄС узгодили революційну політику "Європи двох швидкостей"
Сейм Польщі затвердив закон, необхідний для участі в оборонній програмі ЄС SAFE
"Нова версія" НАТО, обшуки в Єврокомісії, рецепт перемоги від Орбана: новини дня