№3, лютий 2013
У рамках проекту з такою поетичною назвою компанія СКМ та медіа зорганізували своєрідну промоакцію для митців-гутників, а також майстрів м’якої іграшки. Львівським художникам надали можливість творити свої неповторні вироби, виставити їх на поцінування відвідувачів у галереї в Києві, на вулиці Десятинній.
Тут я й зустрілася з художниками, з якими познайомилася під час Міжнародного симпозіуму з гутного скла у Львові 2010 року. Нині в Києві Леся Мандрика, Людмила Литвин, Оксана Тарнавська, Максим Дідик представили свої твори – декоративні тарелі з гутного скла, а Ігор Мацієвський – ще й витончені скульптури жіночих образів. Навіть попри те, що не всі художники, чиї витвори представлені в експозиції, особисто були на ній присутні, огляд робіт став своєрідним активним спілкуванням з авторами – Михайлом Бокотеєм, Анатолієм Гоголем, Володимиром Хохловим, обміном інформацією про буття, чарівне світло, колір, пластику, мрії, бажання й фантазії. Неперевершено і неповторно! Упізнавана львівська мистецька школа, а решта – ексклюзив кольору й музики світла, мови гутного скла та його осяйних відблисків.
Організатори виставки в буклеті, присвяченому авторам робіт, розкривають мету загального проекту компанії «Формула розвитку», яким вона «упроваджує новий підхід до того, як ми вітаємо своїх партнерів. Цей підхід доволі простий – дарувати тим, кого цінуємо, найкращі примірники українських творчих скарбів...» І далі: «...Це наш поклик до кожного напередодні чарівних новорічних свят замислитись над тим, як ми можемо передати своїм близьким любов та щирість сердець». І ось таке: «Вироби зберігають живу енергетику майстрів і тепло їхніх рук. Тож, обираючи саме такі дарунки, ви маєте змогу виразити любов та ніжність, донести найважливіші почуття. Та й наші майстри – не тільки митці, а й підприємці. Ми, як представники великого бізнесу, добре розуміємо роль творчих особистостей у розвитку національної культури й економіки водночас. І тому прагнемо через такі проекти допомагати їм розвиватися, щоб не вичерпалися джерела країни. Щоб неповторним залишалося рідне обличчя...».
Отака благородна мета. Нехай вона стане модною!
Автор: Вікторія СВІТЛАНОВА
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Білий дім підтвердив, що Трамп стежив за ударами по Ірану з вілли у Флориді
Трамп закликав іранців повалити режим
У Єврокомісії підтвердили критерії вступу України в ЄС, опубліковані "ЄвроПравдою"
Фіцо після розмови із Зеленським заявив, що Україна не хоче відновити "Дружбу"
Текст 20-го пакета санкцій ЄС проти РФ готовий, не згодні лиш Угорщина і Словаччина
Зеленський запросив Фіцо в Україну
Єврокомісія "вітає" ідею Орбана про місію для перевірки стану нафтопроводу "Дружба"
Німеччина розглядає екстрадицію підозрюваного у вбивстві Портнова
ЗМІ: Орбан написав ЄС, що хоче експертної перевірки стану "Дружби"
Уряд Норвегії посилить правила перебування новоприбулих українських чоловіків