
Сьогодні, відкриваючи засідання погоджувальної ради керівників фракцій і парламентських комітетів, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив, що необхідно «підняти і вирішити питання по прокуратурі, яке назріло, і його вирішення вимагає і суспільство, і експертне середовище».
Голова Верховної Ради також зазначив, що вкрай важливо, щоб до порядку денного було внесено низку урядових законопроектів, які були відкликані у зв’язку зі зміною уряду, і зараз повернуться до Верховної Ради України. Ці документи мають піти на розгляд у комітети, а потім – до сесійної зали.
Очільник парламенту подякував правоохоронним органам України за те, що ситуація у святкові дні була взята під контроль, завдяки чому у російських агресорів не було жодних шансів поновити провокації в наших містах і дестабілізувати становище.
За повідомленням прес-служби Верховної Ради України.
Фото Миколи БІЛОКОПИТОВА.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Поступки Трампа по Гренландії, заяви України в Давосі, хто увійшов до Ради миру: новини дня
Каллас розповіла, на яких умовах ЄС може співпрацювати з Радою миру Трампа
Зустріч Зеленського і Трампа у Давосі закінчилась
Трамп прокоментував зустріч із Зеленським у Давосі
Зеленський: 40 військових для захисту Гренландії – це сигнал Путіну
Норвегія передала Україні значну кількість ракет до систем ППО NASAMS
В ОПУ підтвердили, що Зеленський вирушив у Давос
Зеленський прибув до Швейцарії на форум у Давосі і зустріч з Трампом
Приватний будинок для літніх людей у Києві
Кодування алкоголізму