06 червня

Україна і Словаччина працюють над проведенням нового раунду міжурядових консультацій

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга повідомив про роботу між Україною та Словаччиною над датою та місцем проведення наступного раунду міжурядових консультацій.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга повідомив про роботу між Україною та Словаччиною над датою та місцем проведення наступного раунду міжурядових консультацій.

Про це він сказав за підсумками переговорів зі словацьким колегою Юраєм Бланаром у Вінниці у п’ятницю, 5 червня, пише "Інтерфакс-Україна", передає "Європейська правда".

Сибіга заявив, що під час зустрічі зі своїм словацьким колегою, вони детально обговорили реалізацію домовленостей між президентом Володимиром Зеленським та прем'єр-міністром Робертом Фіцо.

"Активно працюємо над подальшими зустрічами та заходами", - зазначив він.

Окремо міністри приділили увагу розвитку двосторонніх механізмів взаємодії.

"Україна та Словаччина мають ефективний формат міжурядових консультацій, який дозволяє системно просувати спільні проєкти та координувати рішення. Працюємо над датою та місцем проведення наступного раунду таких консультацій", - підкреслив Сибіга.

За словами Сибіги, Бланар під час візиту підтвердив, що "Словаччина готова підтримати відкриття першого та інших кластерів переговорів".

У травні Зеленський повідомив, що у Єревані домовився з Фіцо про обмін візитами.

Також він заявляв, що міжурядові консультації України та Словаччини можуть відбутися до кінця червня в Києві чи Братиславі.

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня Сьогодні, 26 червня

Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік Сьогодні, 26 червня

Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС Вчора, 25 червня

В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги Вчора, 25 червня

Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа" Вчора, 25 червня

Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України Вчора, 25 червня

На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України Вчора, 25 червня

Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони Вчора, 25 червня

Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ Вчора, 25 червня

Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну Вчора, 25 червня