Пн, 04 квітня 2016

У Львові обговорять проблеми місцевого самоврядування

7 та 8 квітня у Львові відбудеться IV Форум місцевого самоврядування, який організовує Інститут міста за ініціативою Львівської міської ради. Форум буде дискусійною платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування в забезпеченні розвитку держави, повідомила прес-служба Львівської міськради.

У дводенному заході візьмуть участь понад 150 представників органів місцевого самоврядування, визнані міжнародні та українські експерти у сфері розвитку міст та муніципальної політики. Зокрема, планується, що в панельних дискусіях візьмуть учать Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, його заступники Оксана Сироїд, міський голова Львова Андрій Садовий, Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко, представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи на переговорах у Мінську Роман Безсмертний.

Окрім того, під час форуму відбудеться виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Автор: Лариса МАРЧУК.

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Axios: США вважають Європу головною перешкодою для укладання "мирної" угоди Сьогодні, 09 грудня

Президент Чехії призначив Бабіша прем’єром Сьогодні, 09 грудня

Зеленський: Україна і Європа фіналізують своє бачення "мирного плану" у вівторок Сьогодні, 09 грудня

Зеленський: європейські гарантії безпеки для України фактично готові Сьогодні, 09 грудня

Зеленський: американська зброя для України через PURL не замінить гарантій безпеки США Сьогодні, 09 грудня

Зеленський анонсував нову зустріч "коаліції рішучих" цього тижня Сьогодні, 09 грудня

Стармер зустрів Зеленського, Макрона і Мерца у Лондоні Вчора, 08 грудня

ЗМІ: США далі наполягають, що Україна у рамках "миру" має без бою вийти з Донеччини Вчора, 08 грудня

Макрон каже, що Україна та Європа тепер "мають багато карт" у мирних перемовинах Вчора, 08 грудня

Мерц у Лондоні заявив, що "скептично ставиться" до деяких документів США у мирному процесі Вчора, 08 грудня