01 травня

У США заявили, що Росія допомагає Ірану у війні

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Ден Кейн заявив, що очільник Кремля Владімір Путін надає допомогу Ірану у веденні війни.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Ден Кейн заявив, що очільник Кремля Владімір Путін надає допомогу Ірану у веденні війни.

Про це він повідомив під час слухань у Сенаті США, цитує The Guardian, пише "Європейська правда".

Кейн заявив, що Росія надає допомогу Ірану у веденні війни проти США, проте відмовився вдаватися в подробиці, посилаючись на публічний характер слухань.

"Там, безперечно, щось відбувається", - додав він.

Голова комітету, сенатор-республіканець Роджер Вікер, погодився з цим.

"Немає сумнівів, що Росія Владіміра Путіна вживає серйозних заходів, щоб підірвати наші зусилля, спрямовані на досягнення успіху в Ірані", - сказав він.

Раніше президент США Дональд Трамп відмовився відповідати на запитання журналістів щодо можливої допомоги Росії Ірану та назвав їх "дурними".

А спецпосланець Трампа Стів Віткофф заявляв, що отримав запевнення від Москви, що Росія не передає Ірану розвіддані.

Тим часом міністр оборони Великої Британії Джон Гілі прямо припустив, що Іран запозичив у Росії тактику застосування БпЛА "Шахед", які тепер летять по об’єктах США і союзників на Близькому Сході.

Також ЗМІ писали, що Росія розширила обмін розвідданими та військову співпрацю з Іраном для його підтримки на тлі операції США та Ізраїлю.

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Глава Міноборони Польщі каже, що Україна відмовилась від угоди "МіГи в обмін на дрони" Сьогодні, 30 червня

Вибух в Монако: правоохоронці виключили версію теракту Сьогодні, 30 червня

Україна на світовій покерній мапі: нова форма збірної на сезон 2026 Сьогодні, 30 червня

Україна обговорює з Францією отримання ліцензій на виробництво ракет SCALP Сьогодні, 30 червня

Список реформ Ukraine Facility у рамках пакета на 90 млрд передали на затвердження у Раду ЄС Вчора, 29 червня

В уряді Польщі відреагували на оголошення Зеленського про Національний пантеон Вчора, 29 червня

Сумка кросс боди для города: комфорт, порядок и аккуратный образ Вчора, 29 червня

Тимчасова повірена США завершує роботу в Україні 28 червня

Axios: Трамп допустив відмову від "духу Анкориджа" 28 червня

У Польщі затримали українця, який погрожував Навроцькому в інтернеті 27 червня