28 квітня

Генштаб підрахував бойові втрати росіян

Загальні втрати російських загарбників з 24.02.22 по 28.04.26 орієнтовно становили близько 1327640 осіб.

Сили оборони за минулу добу ліквідували та поранили 1180 російських окупантів, загальні втрати ворога у війні становили 1327640 осіб. Про це 28 квітня поінформував Генштаб ЗСУ.

бойових броньованих машин - 24 483 (+16) од; артилерійських систем - 40 771 (+34) од; БпЛА оперативно-тактичного рівня - 260 258 (+1 039) од; автомобільної техніки та автоцистерн - 91 986 (+276) од; спецаільна техніка - 4141 (+5).
Фото: korrespondent.net

Нагадаємо, в березні Росія понесла найбільші втрати за всю війну – було вбито та важко поранено понад 35 тисяч окупантів. Про це повідомив президент Володимир Зеленський за результатами доповіді міністра оборони Михайла Федорова.

Також глава держави заявив, що поточна ситуація на фронті є найкращою для України за останні 10 місяців.

Як відомо, Росія втрачає 254 військових загиблими та тяжко пораненими за один кілометр окупованої української території, а на Донеччині – у середньому 428.

korrespondent.net

Останні новини

Косніяк-Камиш після зустрічі з Будановим: "Є межі, які не можна перетинати" Вчора, 06 червня

Україна і Словаччина працюють над проведенням нового раунду міжурядових консультацій Вчора, 06 червня

Угорщина зняла вето, ЄС змінить правила для українців, новий прем’єр Румунії: новини дня 05 червня

5 червня посли ЄС планують погодити спільну позицію по першому кластеру для України 05 червня

Польща підтримує виключення з тимчасового захисту українців, які виїхали нелегально 04 червня

У Брюсселі – сутички під час протестів проти реформування освіти 04 червня

Президент Румунії призначив нового прем'єр-міністра 04 червня

Перший кластер для України і Молдови відкриють 15 червня в Люксембурзі 04 червня

Сибіга оголосив про нову сторінку в українсько-угорських відносинах 04 червня

Що таке волатильність онлайн-слотів 04 червня