Президент Володимир Зеленський ввечері 14 квітня прибув в Осло.

Президент Володимир Зеленський ввечері 14 квітня прибув в Осло.
Про це він повідомив у соцмережах, передає "Європейська правда".
"Прибув до Осло. Заплановані важливі зустрічі та підписання двостороннього документа, який допоможе посилити нашу безпеку", - написав Зеленський.
Він повідомив, що проведе перемовини з премʼєр-міністром Йонасом Гаром Стьоре, зустрічі з кронпринцом Норвегії Гоконом та норвезькими парламентарями.
"Продовжуємо активну дипломатію з партнерами заради захисту життя та наближення реального й гарантованого миру", - заявив Зеленський.
Як відомо, 14 квітня президент України Володимир Зеленський також перебував з візитом у Берліні і зустрівся з очільником німецького уряду Фрідріхом Мерцом.
У Берліні Зеленському і Мерцу продемонстрували сім видів дронів, вироблених на спільних українсько-німецьких підприємствах.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті
Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня
Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу
Прем’єр Британії йде у відставку
Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського
Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове
Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським
Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС
ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників
ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки