Швеція оголосила про новий внесок до Фонду підтримки енергетики у розмірі 56 мільйонів євро.

Швеція оголосила про новий внесок до Фонду підтримки енергетики у розмірі 56 мільйонів євро.
Про це йдеться у повідомленні посольства Швеції в Україні, пише "Європейська правда".
Таким чином загальний внесок Швеції до Фонду підтримки енергетики зріс до понад 259 мільйонів євро.
"Ми разом відновлюємо критичну інфраструктуру, вже готуємося до наступної зими та забезпечуємо енергетичну безпеку, щоб Україна залишалася сильною навіть в умовах постійних обстрілів та атак", - зазначили у посольстві.
Там також додали, що наразі Швеція – друга за обсягом підтримки енергетики України.
Як повідомлялося, Німеччина підготувала обладнання зі своїх списаних електростанцій та невдовзі відправить його Україні, щоб підтримати українську інфраструктуру після російських ударів.
В лютому міністр енергетики Денис Шмигаль повідомляв, що Україна домовилась про отримання виведеного з експлуатації обладнання шести європейських ТЕЦ та ТЕС для українських станцій.
Раніше українська делегація відвідала кілька країн Східної Європи у пошуках старих ТЕС і ТЕЦ.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Глава МЗС Естонії закликав посилити тиск на РФ на тлі ударів України
Магазин инструментов для стоматологий: как выбрать и где купить надёжный инструментарий
Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня
Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік
Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС
В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги
Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа"
Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України
На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України
Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони