Чт, 03 березня 2016

Учасниці чемпіонату світу з шахів грають за зачиненими дверима

У Палаці Потоцького, де проходить Чемпіонат світу з шахів серед жінок, а саме у залі, де відбувається партія, за правилами ФІДЕ, не можуть перебувати глядачі. За цими ж правилами онлайн-трансляцію партій спеціально затримують від реального часу на 30 хвилин.

Тож численна публіка, яка вчора прийшла вболівати, мала можливість споглядати «на живо» лише 10 хвилин на початку партії – жеребкування і право першого ходу, яку, за підказкою Марії Музичук, зробив  мер Львова Андрій Садовий.

Як уже ми повідомляли, партія завершилася внічию.

– Мені дуже приємно, що так багато людей прийшло нас підтримати. Я не можу сказати, що я задоволена й не можу сказати, що засмучена. Насправді це мій перший матч, в якому я грала без глядачів, до того були лише тренувальні матчі, – зазначила на прес-конференції Марія Музичук.

– Я гадаю, що це нормальний початок матчу. Буде ще багато цікавих партій. Насправді в моїй практиці не часто траплявся хід е5, але все одно цей хід є досить популярним, – сказала Хоу Іфань.

На прес-конференції суперниці були однодумцями в тому, що перша партія   не стала якоюсь яскравою чи особливою. Попереду ще 9 партій, де, очевидно, розгорнеться справжня шахова битва.

Друга шахова партія між Марією Музичук і Хоу Іфань проходить сьогодні, 3 березня, у палаці Потоцьких.

Автор: Лариса МАРЧУК.

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Канада внесе додаткові 200 мільйонів доларів до схеми закупівлі зброї США для України Сьогодні, 04 травня

У Британії опозиція критикує прем'єра після повідомлень про щорічні внески до ЄС Сьогодні, 04 травня

ЗМІ: у ЄС вважають можливим напад РФ у найближчі два роки, поки Трамп на посаді Сьогодні, 04 травня

Британія має намір долучитися до допомоги від ЄС на 90 млрд євро для України Сьогодні, 04 травня

Швеція затримала підсанкційне судно, що може входити до "тіньового флоту" Вчора, 03 травня

ЗМІ: Рубіо відвідає Рим та Ватикан на тлі конфліктів з Папою та Італією  Вчора, 03 травня

Зеленський прибув до Вірменії на саміт Європейської політичної спільноти Вчора, 03 травня

Зеленський після розмови з Фіцо каже, що Словаччина підтримує членство України в ЄС 02 травня

Фіцо: жодна мирна угода у війні з РФ не можлива без згоди української сторони 02 травня

FT: темп реформ і різне бачення швидкості вступу посилили напругу між Україною і ЄС 01 травня