25 лютого

Поліція Іспанії затримала в Німеччині підозрюваного у вбивстві Портнова

Національна поліція Іспанії повідомила про затримання в Німеччині ймовірного виконавця вбивства колишнього заступника голови Адміністрації президента України Андрія Портнова, яке сталося в травні 2025 року.

Національна поліція Іспанії повідомила про затримання в Німеччині ймовірного виконавця вбивства колишнього заступника голови Адміністрації президента України Андрія Портнова, яке сталося в травні 2025 року.

Про це йдеться в заяві іспанської поліції, повідомляє "Європейська правда".

До німецького міста, де відбувся арешт, прибули агенти 5-ї групи з розслідування вбивств Головного управління поліції Мадрида, які співпрацювали з групою спеціальних операцій німецької BKA.

За даними розслідування, заарештований є особою, яка здійснила постріли у Портнова.

Видано європейський ордер на арешт та європейський ордер для проведення обшуку в помешканні заарештованого.

Розслідування триває для повного з'ясування обставин справи, додали іспанські правоохоронці.

Колишнього радника колишнього українського президента-втікача Віктора Януковича – Андрія Портнова – 21 травня 2025 року застрелили у Мадриді.

Незабаром після вбивства іспанський суд постановив засекретити розслідування вбивства Портнова.

Проросійський Портнов був першим заступником голови Адміністрації президента Віктора Януковича, й у липні 2022 року стало відомо, що він виїхав з України через Закарпаття.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

На Банковій заявили, в якому році запрацює і винесе вироки трибунал щодо агресії РФ Сьогодні, 06 травня

Мудра: збитки від підриву Каховської ГЕС – $14 млрд, а усі збитки України – понад трильйон Сьогодні, 06 травня

ЄС вимагатиме від України податкову реформу в обмін на "макрофін" з 90 млрд євро Вчора, 05 травня

Президент Фінляндії: Європі доведеться відновити діалог із РФ через позицію США Вчора, 05 травня

Канада внесе додаткові 200 мільйонів доларів до схеми закупівлі зброї США для України 04 травня

У Британії опозиція критикує прем'єра після повідомлень про щорічні внески до ЄС 04 травня

ЗМІ: у ЄС вважають можливим напад РФ у найближчі два роки, поки Трамп на посаді 04 травня

Британія має намір долучитися до допомоги від ЄС на 90 млрд євро для України 04 травня

Швеція затримала підсанкційне судно, що може входити до "тіньового флоту" 03 травня

ЗМІ: Рубіо відвідає Рим та Ватикан на тлі конфліктів з Папою та Італією  03 травня