Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що у понеділок Будапешт заблокує ухвалення Євросоюзом 20 пакета санкцій проти Росії, оскільки Україна нібито навмисне не ремонтує нафтопровід "Дружба".

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що у понеділок Будапешт заблокує ухвалення Євросоюзом 20 пакета санкцій проти Росії, оскільки Україна нібито навмисне не ремонтує нафтопровід "Дружба".
Про це Сійярто написав у неділю в соцмережі Х, повідомляє "Європейська правда".
Угорський дипломат зазначив, що на завтрашньому засіданні Рада ЄС з питань закордонних справ планує ухвалити 20-й пакет санкцій проти Росії.
"Угорщина заблокує його. Доки Україна не відновить транзит нафти до Угорщини та Словаччини трубопроводом "Дружба", ми не дозволимо ухвалювати важливі для Києва рішення", - заявив глава МЗС Угорщини.
Через російську атаку на західноукраїнський нафтовий вузол Броди та пошкодження нафтопроводу "Дружба" уряди Словаччини та Угорщини синхронно прийняли рішення оголосити у своїх країнах надзвичайний стан на ринку нафтопродуктів. Обидві країни заявляють, що Україна свідомо не ремонтує трубопровід, бо не хоче постачати їм російську нафту.
Напередодні прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан пригрозив припинити постачання електроенергії до України, якщо не буде відновлений транзит нафти нафтопроводом "Дружба".
Також Угорщина оголосила про зупинку постачання дизельного палива Україні і заблокувала кредит у 90 млрд євро для України від ЄС.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Вучич знову не підписав декларацію саміту "Південно-Східна Європа – Україна"
Віцепрем’єром з євроінтеграції замість Качки може стати постпред при ЄС Ченцов
Радев: Болгарія більше не братиме участі у "коаліції рішучих"
Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною
Коефіцієнти та прогнози на Супербоул 60: Чи зможуть «Біллс» нарешті перемогти?
Туск анонсував навчання військ "коаліції рішучих" в Польщі
Уряд Угорщини планував зняти блок з відкриття ще двох кластерів для України – джерела
Качка каже, що Україна все ще планує завершити реформи для вступу до ЄС до кінця 2027
Тотали та фори у футбольних ставках Parik24
Какой диван выбрать