Державний секретар США Марко Рубіо заявив, може зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським на Мюнхенській конференції з питань безпеки.

Державний секретар США Марко Рубіо заявив, може зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським на Мюнхенській конференції з питань безпеки.
Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє CNN.
Говорячи про потенційну зустріч з українським президентом, держсекретар США наголосив на необхідності завершення війни в Україні.
"Я думаю, він (Володимир Зеленський. – Ред.) там буде, і буде можливість з ним побачитися. Наскільки я розумію, це є в моєму графіку – не на 100% упевнений, але переконаний, що ми зустрінемося", - сказав Рубіо журналістам перед вильотом до Мюнхена в четвер увечері.
Коментуючи теперішні російські обстріли України, Рубіо назвав їх "жахливими".
"Це війна. Саме тому ми хочемо, щоб війна закінчилася. Люди страждають. Це найхолодніша пора року. Страждання – неймовірні. У цьому й проблема воєн. Саме тому війни – це погано, і саме тому ми вже понад рік наполегливо працюємо, щоб покласти край цій війні", - сказав він.
Президент Володимир Зеленський очолить українську делегацію на 62-й Мюнхенській конференції з безпеки, яка відбудеться 13-15 лютого.
У межах цьогорічної Мюнхенської конференції вперше відкриють спеціальний Український дім.
Повідомляли, що Рубіо очолить найбільшу в історії делегацію США на Мюнхенській конференції.
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сибіга: час знімати не лише Ормузьку, але й Орбанську блокаду
Словаччина наступного тижня подасть позов проти ЄС через заборону на імпорт газу з РФ
"Тримайтеся подалі": Трамп відкинув допомогу країн НАТО щодо Ормузької протоки
Словаччина обіцяє блокувати 20-й пакет санкцій, але не 90 млрд євро для України
Британія перерахувала Україні майже $1 млрд за рахунок знерухомлених активів РФ
Посол повідомив про перші контакти Сибіги з майбутньою главою МЗС Угорщини
У РФ пригрозили країнам Європи, де виробляють БпЛА разом з Україною, та опублікували адреси
Генсек Ради Європи натякнув на рішення по відповідальності РФ 14-15 травня
Делегація Єврокомісії обговорить з Мадяром 90 млрд євро для України в Будапешті 17 квітня
Сибіга закликав світ діяти після чергової загибелі цивільних від ударів РФ