12 лютого

Зеленський: США не пов'язують питання виборів з гарантіями безпеки

Президент Володимир Зеленський заперечив, що США погрожують відмовитися від своїх же гарантій безпеки у разі якщо в Україні не оголосять дату виборів президента.

Президент Володимир Зеленський заперечив, що США погрожують відмовитися від своїх же гарантій безпеки у разі якщо в Україні не оголосять дату виборів президента.

Про це він сказав під час онлайн-спілкування зі ЗМІ, передає "Європейська правда".

Президент коментував публікацію Financial Times про нібито його наміри оголосити 24 лютого дату виборів президента і референдуму щодо територіальної цілісності.

" Я багато разів казав щодо виборів. .. Ми приходимо до виборів тоді, коли є всі відповідні гарантії безпеки. Питання виборів підіймають ті чи інші партнери України, сама вона це ніколи не підіймала, але ми безумовно готові до виборів. Це дуже просто зробити: зробіть припинення вогню – будуть вибори. Тобто це питання безпеки", - наголосив Зеленський.

Він згадав, що США піднімали питання виборів, але зазначив, що не хоче вдаватися в деталі. Також Зеленський заперечив інформацію про те, що США нібито погрожують відмовитись від своїх же гарантій безпеки.

"Ні. Вони не погрожують відмовлятись від гарантій безпеки. До речі, вони не пов'язують вибори з гарантіями безпеки", - заявив Зеленський.

Раніше Зеленський висловив сподівання, що Україна та США досягнуть розуміння в ході нового раунду переговорів, запланованих на наступний тиждень.

Минулого тижня агентство Reuters повідомило, що американські та українські переговірники також обговорили можливість підписання мирної угоди у березні та проведення виборів в Україні у травні.

Також, за даними Reuters, на переговорах продовжують залишатися невирішеними два ключові питання – щодо Донбасу та Запорізької АЕС.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Фон дер Ляєн обіцяє, що Україна отримає 90 млрд євро від ЄС: "ми виконаємо зобов’язання" Сьогодні, 09 березня

Трамп: рішення про завершення війни в Ірані буде "взаємним" з Ізраїлем Сьогодні, 09 березня

Як вибрати літню гуму для електроавтомобіля? Сьогодні, 09 березня

Новий прем’єр Нідерландів прибув з першим візитом до Києва Вчора, 08 березня

Фіцо пригрозив заблокувати 90 млрд євро для України, якщо Орбан програє вибори Вчора, 08 березня

Сибіга відреагував на заяви Угорщини щодо 3 днів на відновлення "Дружби" 07 березня

Сибіга заявив про шантаж України з боку Орбана в історії з заручниками 06 березня

У ЄС засудили слова Зеленського про Орбана: "Не має бути погроз на адресу членів ЄС" 06 березня

Кубілюс почав "ракетний тур" для України з Польщі: треба понад 2000 ракет щороку 06 березня

ЄС оголосив про нові інвестиції на 1,5 млрд євро для сприяння відновленню України 06 березня