Пт, 12 грудня 2025

Трамп: США готові підтримати гарантії безпеки для України

Американський президент Дональд Трамп підтвердив намір долучитися до забезпечення безпекових гарантій Україні в рамках потенційної мирної угоди.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Американський президент Дональд Трамп підтвердив намір долучитися до забезпечення безпекових гарантій Україні в рамках потенційної мирної угоди.

Про це він сказав під час спілкування з журналістами, цитує "Європейська правда".

Відповідаючи на запитання щодо взятих зобов'язань перед європейськими партнерами про участь у миротворчих силах, повітряну підтримку та розвідку, Трамп підтвердив ці наміри.

Американськи президент назвав це "безпековою угодою", яка є критично важливою для досягнення миру.

"Ми допоможемо забезпечити безпеку, бо, на мою думку, це необхідний фактор для досягнення мети", - запевнив Трамп.

Зазначимо, влітку Трамп заявив, що Вашингтон може надати повітряну підтримку в межах потенційної мирної угоди для завершення війни в Україні.

11 грудня президент Володимир Зеленський повідомив, що відбулась розмова з американською командою щодо гарантій безпеки для України.

Також Зеленський повідомив, що американська сторона не висувала жорсткої дати, до якої президент США бажає побачити готову домовленість для припинення російсько-української війни.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Рада затвердила Ченцова віцепрем'єром з європейської та євроатлантичної інтеграції Сьогодні, 16 липня

Генсек НАТО прокоментував зміну міністра оборони України Сьогодні, 16 липня

Британія та Швеція спільно нададуть 300 млн євро для постачання літаків Україні Сьогодні, 16 липня

Сибіга повідомив деталі перемовин з очільником МЗС Туреччини у Києві Сьогодні, 16 липня

У Польщі висунули звинувачення українцю за написи, що прославляють УПА та Бандеру Сьогодні, 16 липня

Вучич знову не підписав декларацію саміту "Південно-Східна Європа – Україна" Сьогодні, 16 липня

Віцепрем’єром з євроінтеграції замість Качки може стати постпред при ЄС Ченцов Вчора, 15 липня

Радев: Болгарія більше не братиме участі у "коаліції рішучих" 14 липня

Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною 14 липня

Коефіцієнти та прогнози на Супербоул 60: Чи зможуть «Біллс» нарешті перемогти? 14 липня