Федеральний канцлер Німеччини Фрідріх Мерц ставить під сумнів зміст деяких документів, які надають європейським партнерам Сполучені Штати під час процесу перемовин про встановлення миру в Україні.

Федеральний канцлер Німеччини Фрідріх Мерц ставить під сумнів зміст деяких документів, які надають європейським партнерам Сполучені Штати під час процесу перемовин про встановлення миру в Україні.
Про це, як передає "Європейська правда", Мерц заявив перед початком перемовин у Лондоні за участі прем’єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера, президента Франції Емманюеля Макрона та президента України Володимира Зеленського у понеділок, 8 грудня.
Мерц нагадав про своє невдоволення змістом деяких пропозицій США у перемовинах про мир в Україні.
"Ми тут, намагаючись з'ясувати, що ми можемо зробити (для встановлення миру в Україні. – "ЄП"), і ніхто не повинен сумніватися в нашій підтримці України. Це те, за що ми рішуче стоїмо, і результат відкритий. Я скептично ставлюся до деяких деталей, які ми бачимо в документах, що надходять від американської сторони, але ми маємо про це поговорити", - заявив Мерц.
Він додав, що високо цінує нагоду обговорити всі питання особисто з Зеленським, Стармером і Макроном – "оскільки це може стати вирішальним часом для всіх нас".
"Ми намагаємося продовжувати нашу підтримку України. З іншого боку, ми бачимо переговори та обговорення в Москві та США. Я з нетерпінням чекаю, щоб почути від вас, яким може бути результат цих переговорів, і ми, як і раніше, рішуче підтримуємо Україну та надаємо допомогу Вашій країні, тому що ми всі знаємо, що доля цієї країни – це доля Європи", - звернувся Фрідріх Мерц до Володимира Зеленського.
Як повідомляла "Європейська правда", британський прем’єр-міністр Кір Стармер зустрів президента України Володимира Зеленського, канцлера Німеччини Фрідріха Мерца і президента Франції Емманюеля Макрона на порозі своєї резиденції на Даунінг-стріт у Лондоні.
Увечері Зеленський полетить до Брюсселя, де у нього запланована зустріч з генсеком НАТО Марком Рютте, президентом Євроради Антоніу Коштою і главою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.
У вівторок українського президента очікують у Римі.
Дипломатичне турне Зеленського відбувається після серії зустрічей представників України та США, які стосуються "мирної угоди".
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
У Болгарії розпочинаються парламентські вибори
Сибіга: час знімати не лише Ормузьку, але й Орбанську блокаду
Словаччина наступного тижня подасть позов проти ЄС через заборону на імпорт газу з РФ
"Тримайтеся подалі": Трамп відкинув допомогу країн НАТО щодо Ормузької протоки
Словаччина обіцяє блокувати 20-й пакет санкцій, але не 90 млрд євро для України
Британія перерахувала Україні майже $1 млрд за рахунок знерухомлених активів РФ
Посол повідомив про перші контакти Сибіги з майбутньою главою МЗС Угорщини
У РФ пригрозили країнам Європи, де виробляють БпЛА разом з Україною, та опублікували адреси
Генсек Ради Європи натякнув на рішення по відповідальності РФ 14-15 травня
Делегація Єврокомісії обговорить з Мадяром 90 млрд євро для України в Будапешті 17 квітня