З моменту створення ініціативи НАТО PURL з фінансування купівлі американської зброї для потреб України такі внески зробила 21 країна на понад 4 мільярди доларів.

З моменту створення ініціативи НАТО PURL з фінансування купівлі американської зброї для потреб України такі внески зробила 21 країна на понад 4 мільярди доларів.
Як повідомляє "Європейська правда", такі цифри розкрив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.
Очільник МЗС зазначив, що за останні дні до ініціативи PURL долучилися ще п’ять країн, також надійшло вісім додаткових внесків від тих, які вже брали участь.
"Вперше відбулося розширення кола учасників цієї програми, яка зокрема закриває левову частину наших потреб у зміцненні ППО, на країни за межами Альянсу – завдяки приєднанню Австралії та Нової Зеландії", - розповів Андрій Сибіга.
Всього зустріч міністрів НАТО у Брюсселі принесла домовленості на постачання зброї за програмою PURL орієнтовно на мільярд доларів.
"На сьогодні вже 21 країна бере участь у PURL – на загальну суму зобовʼязань у 4,18 мільярда доларів. Ми дуже вдячні кожній з них", - зазначив Сибіга.
Як вже повідомляли, Польща поруч з Німеччиною та Норвегією надасть $100 млн на ракети-перехоплювачі для Patriot.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Рада затвердила Ченцова віцепрем'єром з європейської та євроатлантичної інтеграції
Генсек НАТО прокоментував зміну міністра оборони України
Британія та Швеція спільно нададуть 300 млн євро для постачання літаків Україні
Сибіга повідомив деталі перемовин з очільником МЗС Туреччини у Києві
У Польщі висунули звинувачення українцю за написи, що прославляють УПА та Бандеру
Вучич знову не підписав декларацію саміту "Південно-Східна Європа – Україна"
Віцепрем’єром з євроінтеграції замість Качки може стати постпред при ЄС Ченцов
Радев: Болгарія більше не братиме участі у "коаліції рішучих"
Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною
Коефіцієнти та прогнози на Супербоул 60: Чи зможуть «Біллс» нарешті перемогти?