02 грудня

Ірландія виділить Україні 125 млн євро на військову та енергетичну підтримку

Прем’єр-міністр Ірландії Міхол Мартін оголосив про надання Україні ще 125 млн євро, які спрямують на нелетальну військову допомогу та підтримку енергосистеми.

Прем’єр-міністр Ірландії Міхол Мартін оголосив про надання Україні ще 125 млн євро, які спрямують на нелетальну військову допомогу та підтримку енергосистеми.

Про це він сказав на спільній пресконференції з президентом Володимиром Зеленським в Дубліні у вівторок, повідомляє "Європейська правда".

Мартін відзначив, що Ірландія продовжить підтримувати народ України так довго, як це буде потрібно. Він додав, що від початку повномасштабного вторгнення РФ Ірландія надала Україні понад 340 млн євро фінансової підтримки, із них 166 млн євро було скеровано на військову допомогу нелетального характеру.

"Сьогодні я радий оголосити, що ми надамо ще 100 млн євро на нелетальну військову допомогу та додатково 25 млн євро, щоби допомогти Україні підтримати свою енергосистему", - зазначив глава уряду Ірландії.

Він додав, що Росія навмисне цинічно б’є по енергетичній інфраструктурі України, знаючи, наскільки складною може бути зима, і намагаючись послабити дух українського народу.

"Ми робимо свій внесок, щоб впевнити, що Путін не переможе", - сказав Мартін.

Мартін також заявив, що його країна готова взяти участь у моніторингу припинення вогню в Україні.

У вересні Ірландія оголосила про передачу Україні 34 автомобілів та 3 роботів для розмінування.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Поліція Ірландії розслідує інцидент з дронами під час візиту Зеленського Сьогодні, 06 грудня

МЗС: в купівлі американської зброї для України бере участь вже 21 країна Вчора, 05 грудня

ЗМІ: європейці застерегли Зеленського щодо поступок Росії без надійних гарантій безпеки США Вчора, 05 грудня

Венс у найближчі тижні очікує хороших новин щодо врегулювання війни Вчора, 05 грудня

Зеленський та Кошта обговорили заплановані перемовини з США Вчора, 05 грудня

Президент Чехії погодився призначити Бабіша премʼєром Вчора, 05 грудня

Президент Кіпру у Києві: ми готові допомогти Україні стати членом ЄС 04 грудня

Сікорський: ОБСЄ не має бути місцем для хворих амбіцій тих, хто хоче відбудувати імперію зла 04 грудня

Сибіга в ОБСЄ: за цим столом не місце для Росії 04 грудня

Макрон у Китаї пропонує ввести мораторій на удари по критичній інфраструктурі України 04 грудня