Пт, 21 листопада 2025

Глава посольства США розповіла про "конструктивні переговори" з Києвом щодо миру

Тимчасова повірена у справах США Джулі Девіс повідомила, що вона та міністр армії США Ден Дрісколл провели "надзвичайно конструктивні переговори" з українським керівництвом про завершення війни.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Тимчасова повірена у справах США Джулі Девіс повідомила, що вона та міністр армії США Ден Дрісколл провели у четвер "надзвичайно конструктивні переговори" з українським керівництвом про завершення війни.

Про це йдеться у заяві Девіс, оприлюдненій посольством США в соцмережі Х, повідомляє "Європейська правда".

Девіс зазначила, що вона та Дрісколл мали "надзвичайно конструктивні переговори з українським керівництвом сьогодні", й що "усі поділяють бачення президента Трампа щодо завершення цієї війни".

"Нарешті ситуація складається на користь миру – миру, на який українці так довго чекали", - заявила глава посольства США.

Зеленський заявив у четвер, що обговорив з Дрісколлом "варіанти досягнення справжнього миру, етапність роботи та формати діалогу, а також нові імпульси для дипломатії".

Неназваний посадовець США заявив Axios, що Зеленський погодив зі Дрісколлом "агресивний графік підписання" мирної угоди.

В Офісі президента України в четвер публічно повідомили, що Володимир Зеленський отримав від американської сторони проєкт мирного плану та готовий до його обговорення.

Зеленський найближчими днями розраховує обговорити з президентом Трампом наявні дипломатичні можливості та основні пункти, які потрібні для миру.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

У Болгарії розпочинаються парламентські вибори Сьогодні, 19 квітня

Сибіга: час знімати не лише Ормузьку, але й Орбанську блокаду Вчора, 18 квітня

Словаччина наступного тижня подасть позов проти ЄС через заборону на імпорт газу з РФ Вчора, 18 квітня

"Тримайтеся подалі": Трамп відкинув допомогу країн НАТО щодо Ормузької протоки Вчора, 18 квітня

Словаччина обіцяє блокувати 20-й пакет санкцій, але не 90 млрд євро для України 16 квітня

Британія перерахувала Україні майже $1 млрд за рахунок знерухомлених активів РФ 16 квітня

Посол повідомив про перші контакти Сибіги з майбутньою главою МЗС Угорщини 16 квітня

У РФ пригрозили країнам Європи, де виробляють БпЛА разом з Україною, та опублікували адреси 16 квітня

Генсек Ради Європи натякнув на рішення по відповідальності РФ 14-15 травня 16 квітня

Делегація Єврокомісії обговорить з Мадяром 90 млрд євро для України в Будапешті 17 квітня 16 квітня