Шевченківський районний суд міста Львова обрав начальнику квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) Олексію Крисевичу, затриманого на хабарі, міру запобіжного заходу – тримання під вартою строком на 2 місяці з правом внесення застави.
Розмір застави визначено в сумі 1 мільйона гривень, інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України. У разі внесення цієї суми Крисевич зможе перебувати на волі до завершення слідства й остаточного рішення суду.
Нагадаємо: 16 грудня військова прокуратура затримала підполковника, начальника КЕВ міста Львова Олексія Крисевича на хабарі. Він вимагав й отримав 15 тисяч гривень від суб'єкта підприємницької діяльності за підписання актів прийому-передачі квартир для військовослужбовців – учасників АТО.
Міністр оборони України Степан Полторак позбавив Олексія Крисевича військового звання та пенсійного забезпечення. Затриманому посадовцю повідомлено про підозру в учиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
|
№11 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський анонсував "історичну угоду" з Францією на посилення авіації
У Греції уточнили домовленості про оперативне постачання газу до України
Трамп про війну в Україні: ця кривава бійня має завершитися і якнайшвидше
Навроцький каже, що підписав закон про допомогу українцям у Польщі востаннє
Зеленського чекають в Іспанії 18 листопада
Фон дер Ляєн переконуватиме премʼєра Бельгії підтримати план кредиту Україні
В уряді Італії посперечались, чи треба допомагати "корумпованій" Україні
Угорщина судитиметься з ЄС через заборону російського газу
У Франції анонсували візит Зеленського 17 листопада
Саакашвілі хоче стати "цивільним полоненим" війни РФ проти України