Американський президент Дональд Трамп заявив, що наразі не бачить причин для зустрічі із очільником Кремля Владіміром Путіним.

Американський президент Дональд Трамп заявив, що наразі не бачить причин для зустрічі із очільником Кремля Владіміром Путіним.
Його слова цитує The Guardian, передає "Європейська правда".
Під час візиту угорського прем'єр-міністра Віктора Орбана, Трамп повторив, що якщо він зустрінеться з Путіним, то хотів би зробити це в столиці Угорщини Будапешті, але не бачить причин для такої зустрічі зараз.
"Я хотів би, щоб це відбулося в Угорщині, в Будапешті. Виявилося, що я не хотів проводити цю зустріч, тому що не вважав, що щось важливе відбудеться. Але якщо ми її проведемо, я хотів би, щоб це було в Будапешті", - наголосив він.
За даними ЗМІ, Орбан в ході свого візиту до Вашингтона спробує переконати Трампа провести зустріч з кремлівським правителем.
Як відомо, Трамп поки передумав зустрічатися з Путіним у Будапешті та визнав, що розчарований темпами переговорів з Росією.
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
МЗС: в купівлі американської зброї для України бере участь вже 21 країна
ЗМІ: європейці застерегли Зеленського щодо поступок Росії без надійних гарантій безпеки США
Венс у найближчі тижні очікує хороших новин щодо врегулювання війни
Зеленський та Кошта обговорили заплановані перемовини з США
Президент Чехії погодився призначити Бабіша премʼєром
Президент Кіпру у Києві: ми готові допомогти Україні стати членом ЄС
Сікорський: ОБСЄ не має бути місцем для хворих амбіцій тих, хто хоче відбудувати імперію зла
Сибіга в ОБСЄ: за цим столом не місце для Росії
Макрон у Китаї пропонує ввести мораторій на удари по критичній інфраструктурі України
Білий дім: Трампу та Україні розповіли про переговори в Кремлі