15 жовтня

Україна розраховує на 30 млрд євро на виробництво зброї за програмою SAFE від ЄС

Значна частка фінансування за європейською програмою SAFE, спрямована на фінансування оборонного виробництва, буде спрямована також на українську промисловість.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Значна частка фінансування за європейською програмою SAFE, спрямована на фінансування оборонного виробництва, буде спрямована також на українську промисловість.

Про це заявив міністр оборони Денис Шмигаль у штаб-квартирі НАТО в інтерв'ю, яке транслюватиме згодом марафон "Єдині новини".

Міністр Шмигаль під час візиту до Брюсселя відвідав не тільки штабквартиру Альянсу, а й інституції ЄС, де обговорювалася роль України у фінансових ініціативах ЄС.

Раніше вже анонсувалося, що Україна отримає доступ до програми SAFE, яка передбачає фінансування розбудови оборонного виробництва. "Ми претендуємо на 20% від програми SAFE, вартість якої 150 млрд євро", - заявив, зокрема, він.

У пресслужбі міністра уточнили, що Основна тема – фінансування це питання було основним на переговорах з єврокомісарами з розширення і оборони, Мартою Кос і Андрюсом Кубілюсом. "Розраховуємо на спільну роботу задля залучення України до ініціативи SAFE, спрямованої на підтримку розвитку європейської оборонної промисловості", - заявив прем'єр після неї.4

Як повідомлялося, Україна також просить партнерів про "зимовий пакет ППО".

Також він просить країни НАТО інвестувати 0,25% ВВП в оборону України.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №11/2016 №11
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Тактика ведення поєдинку в кікбоксингу проти різних суперників Сьогодні, 08 листопада

Трамп каже, що розглядає можливість звільнення Угорщини від санкцій Сьогодні, 08 листопада

Трамп наразі не бачить причин для зустрічі з Путіним, але хотів би провести її в Будапешті Сьогодні, 08 листопада

ЗМІ: ЄС планує створити орган для боротьби з російською дезінформацією Вчора, 07 листопада

Зеленський: РФ не змогла - і Орбан не зможе заблокувати шлях України в ЄС Вчора, 07 листопада

ЄС ухвалив рішення більше не видавати мультивізи громадянам РФ Вчора, 07 листопада

Трамп каже, що експорт російської нафти суттєво знизився після санкцій Вчора, 07 листопада

Стефанішина розповіла про "позитивні" переговори зі США щодо ракет Tomahawk Вчора, 07 листопада

Польський ексміністр вирішив залишитись в Угорщині через очікуване затримання вдома Вчора, 07 листопада

Зеленський і премʼєр Болгарії обговорили допомогу енергосистемі та оборонну співпрацю Вчора, 07 листопада